Yardımeli Derneği Yemen mülteci kamplarındaki 10 bin aileye gıda yardımı ulaştırdı - Son Dakika

Yardımeli Derneği Yemen mülteci kamplarındaki 10 bin aileye gıda yardımı ulaştırdı

05.05.2021 11:51
Yardımeli Derneği Yemen mülteci kamplarındaki 10 bin aileye gıda yardımı ulaştırdı, System.String[]

Yardımeli Derneği, ramazan ayında partner kurum aracılığıyla Yemen mülteci kamplarında kalan 10 bin aileye gıda paketleri ve iftariyelikler gönderdi.

Yardımeli Derneği, ramazan ayında partner kurum aracılığıyla Yemen mülteci kamplarında kalan 10 bin aileye gıda paketleri ve iftariyelikler gönderdi.

Yardımeli Derneğinden yapılan açıklamaya göre, dernek bu yıl Yemen mülteci kamplarında gıda, kumanya ve iftar paketlerini ramazan ayı boyunca düzenli olarak dağıttı.

Ülkede iç karışıklık ve çatışmalar neticesinde en fazla zarar gören yaşlılar, kadınlar ve çocuklar, zor şartlar altında yaşam mücadelesi veriyor. Dernek, gıda, ilaç, ayni ve nakdi yardımlarla Yemen'in acılarının dinmesine katkıda bulunmaya çalışıyor.

Yardımeli Derneği tarafından ramazan ayı içerisinde de partner kurum aracılığıyla 10 bin aileye gıda paketleri ve iftariyelikler ulaştırıldı. Ayrıca, 500 yetime bayramlık hediye ve bayramlık kıyafetler, harçlıklar bayram öncesinde gönderildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yardımeli Derneği Yemen mülteci kamplarındaki 10 bin aileye gıda yardımı ulaştırdı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Üniversiteli Eda'yı yaşamdan koparan kaza göz göre göre gelmiş: Üniversiteli Eda'yı yaşamdan koparan kaza göz göre göre gelmiş: "Bana bir şey olmaz" dediler Şef Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Sude Yalçınkaya, bikinili pozuyla sosyal medyayı salladı Şef Mehmet Yalçınkaya'nın kızı Sude Yalçınkaya, bikinili pozuyla sosyal medyayı salladı Tam kapanma sürecinin ardından normalleşmeye geçildi! İşte yeni dönemde marketlerin mesai saatleri Tam kapanma sürecinin ardından normalleşmeye geçildi! İşte yeni dönemde marketlerin mesai saatleri Son Dakika! ABD Dışişleri Bakanı: İsrail'in vurduğu medya binasında Hamas'ın faaliyet gösterdiğine yönelik herhangi bir kanıt görmedik Son Dakika! ABD Dışişleri Bakanı: İsrail'in vurduğu medya binasında Hamas'ın faaliyet gösterdiğine yönelik herhangi bir kanıt görmedik Pitonu andıran engerek yılanı, sürüye fazla yaklaşınca çoban köpekleri affetmedi Pitonu andıran engerek yılanı, sürüye fazla yaklaşınca çoban köpekleri affetmedi Cenazeye katılmak istedi, ölümden döndü! Cenazeye katılmak istedi, ölümden döndü! Şeyma Subaşı aşka geldi! Mısırlı milyarder sevgilisiyle sarmaş dolaş fotoğrafını paylaştı Şeyma Subaşı aşka geldi! Mısırlı milyarder sevgilisiyle sarmaş dolaş fotoğrafını paylaştı Yasağın kalktığı ilk günde yine aynı görüntüler! Borçlarını ödemek isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu Yasağın kalktığı ilk günde yine aynı görüntüler! Borçlarını ödemek isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu
Advertisement