Yargıda Birlik Derneği Başkanlığına Birol Kırmaz seçildi - Son Dakika

Yargıda Birlik Derneği Başkanlığına Birol Kırmaz seçildi

17.09.2021 20:23
Yargıda Birlik Derneği Başkanlığına Birol Kırmaz seçildi

Yargıda Birlik Derneği Başkanlığına Birol Kırmaz seçildi.

Yargıda Birlik Derneği Başkanlığına Birol Kırmaz seçildi.

Dernekten yapılan açıklamaya göre, derneğin genel kuruluna, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin, HSK 1. Daire Başkanı Halil Koç, Yargıtay Ceza Genel Kurulu Başkanı Eyüp Yeşil, Adalet Bakan Yardımcıları Yakup Moğul, Uğurhan Kuş, yüksek yargı üyeleri ile dernek üyesi hakim ve savcılar katıldı.

Genel kurulun ardından yapılan yönetim kurulu toplantısında, dernek başkanlığına Dr. Birol Kırmaz, başkan vekilliklerine Ali Nevzat Açıkgöz ve Ömer Faruk Aydıner, genel sekreterliğe Cumali Karakütük, genel sekreter vekilliklerine Gökhan Karaköse ve Berrin Aksoyak, basın sözcülüğüne Mustafa Doğru, dış ilişkiler sorumluluğuna Mehmet Ali Kurt, Saymanlığa ise Fehmi Tosun seçildi.

Yeni dönemde Fatih Karakuş, Necip Topuz, Elif Aydan Bozfırat, Hasan Onur Dinç, Fahri Gülay ve Hakan Yumuşak Yönetim Kurulu üyesi, Adalet Bakan Yardımcısı Uğurhan Kuş İstişare Kurulu üyesi, HSK üyesi Ergün Şahin ise Etik Kurulu üyesi olarak dernekte görev alacak.

YORUMLAR
500
ABD, bir İranlı'yı eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Jon Bolton'a suikast planıyla suçladı ABD, bir İranlı'yı eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Jon Bolton'a suikast planıyla suçladı Avukat Dilara Yıldız'ın katil zanlısının yargılanmasına başlandı Avukat Dilara Yıldız'ın katil zanlısının yargılanmasına başlandı Adana'da balık avlarken çaya düşen HSK Şube Müdürü İmir hayatını kaybetti Adana'da balık avlarken çaya düşen HSK Şube Müdürü İmir hayatını kaybetti
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yargıda Birlik Derneği Başkanlığına Birol Kırmaz seçildi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement