Yarı çıplak halde 5. kattan düşen gencin annesinden şok iddia: Kuzenleri kablo ile darbedip, balkondan attı - Son Dakika

Yarı çıplak halde 5. kattan düşen gencin annesinden şok iddia: Kuzenleri kablo ile darbedip, balkondan attı

26.10.2020 14:07

Gaziantep'te yarı çıplak halde 5. kattan park halindeki bir aracın üzerine düşen 20 yaşındaki Mehmet Coşkun Kızıklı'nın annesi Hatice Çimen, oğlunun düşmediğini, kuzenleri tarafından kablo ile darbedildikten sonra balkondan atıldığını iddia etti.

Gaziantep'in Şehitkamil ilçesi Gazikent Mahallesi Amaç Sitesinde yaşayan Mehmet Coşkun Kızıklı, dün sabah oturduğu apartmanın 5. katından park halindeki aracın üstüne düştü. Hastaneye kaldırılan genç yaşam mücadelesi verirken, anne Hatice Çimen önemli bir iddiada bulundu.

"ABLASI VE ENİŞTESİNİ TEHDİT EDİYORMUŞ, ÖLDÜRECEKMİŞ DEDİLER"

Çimen, oğlunun daha önce tehdit edildiğini, bunu da olaydan sonra oğlunun arkadaşından duyduğunu ifade ederek olay günü yaşananları anlattı. Polisin yaptığı inceleme sonucu, ölen eşinin yeğenleri olan Ö.K. ve İ.K.'nın gözaltına alındığını belirten Çimen, "İki kuzenleri gece 3'te eve geldiler bunlar halasının çocukları. Bana, 'Mehmet evde mi' dediler ben de 'hayır evde değil' dedim. Neden arıyorsunuz dedim bana dedikleri kelime, 'Mehmet ablasıyla eniştesini tehdit ediyormuş öldürecekmiş' dediler" ifadelerini kullandı.

"MEHMET EVE GERİ GELECEK DEDİLER VE ALIP GİTTİLER"

Çimen, "Bunlarla konuşurken Mehmet geldi eve bu sırada 'sen nasıl ablanı tehdit edersin' dedi ve bir tane vurdu çocuğa. Mehmet yok anne öyle bir şey yok dedi ve biz sakin şekilde 5'e kadar konuştuk. Sonrasında dediler ki 'Biz Mehmet'i alalım dışarda konuşalım. Mehmet geri gelecek eve' dediler ve alıp gittiler. Beklerken saat 6.30 oldu gelmediler bende işe gideceğim evden çıkıp otobüse bindim işe geldiğim esnada komşum aradı Hatice yetiş Mehmet kriz geçiriyor dedi ama ben inanmadım bana doğruyu söyle dedim sonra bana 'Mehmet balkondan düştü' dedi o an fenalaştım kendime gelince taksi tutup hastaneye gittim" ifadelerini kullandı.

Yarı çıplak halde 5. kattan düşen gencin annesinden şok iddia: Kuzenleri kablo ile darbedip, balkondan attı

"ANNEM DAYANAMAZ"

Hastaneden müdahale odasına doktordan rica edip girdiğini ifade eden Çimen, "Oğlumu gördüm ve sadece dediği 'annemi dışarı çıkartın, annem dayanamaz' dedi. Ben başı dönüp düştü diye düşünüyordum meğerse soymuşlar oğlumu kabloyla vurarak darp etmişler üstünde bin 500 lirası vardı onu almışlar. Sonra da balkondan aşağıya atmışlar. Ben biraz sakinleşince kızımı aradım ve 'annem Mehmet seni tehdit etti mi? dedim o da 'yok anne Mehmet beni niye tehdit edecek' dedi. O zaman kafa dank etti bunlar attılar dedim" ifadelerini kullandı.

"DAHA ÖNCE TEHDİT ETMİŞLER"

Olaydan sonra karşıda tarafın aradığını ama artık görüşmek istemediğini belirten anne Çimen, "Dün bir arkadaşı aradı oğlumun bana 'abla Mehmet bana söylemişti bunlar sıkıştırıyorlarmış, Mehmet sen göreceksin' böyle tehdit ediyorlarmış dedi. Emniyetle görüşüm şu anda gözaltına alınmışlar savcılık ise darp raporunu bekliyor" diye konuştu.

Yarı çıplak halde 5. kattan düşen gencin annesinden şok iddia: Kuzenleri kablo ile darbedip, balkondan attı

Öte yandan, Mehmet Coşkun Kızıklı'nın hayati tehlikesinin devam ettiği, tedavisinin ise yoğun bakım ünitesinde sürdüğü öğrenildi.

Yarı çıplak halde 5. kattan düşen gencin annesinden şok iddia: Kuzenleri kablo ile darbedip, balkondan attı

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Yarı çıplak halde 5. kattan düşen gencin annesinden şok iddia: Kuzenleri kablo ile darbedip, balkondan attı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! 29 Ekim ve 10 Kasım törenlerine saldırı hazırlığı yapan teröristler yakalandı Ermenistan'a üst düzey darbe! Dağlık Karabağ'ın sözde savunma bakanı cephede yaralandı Fatih Terim, Feghouli'ye Ankaragücü maçında ilk 11'de yer vermeyecek Bugün yeni parti için yola çıkacak Sarıgül'den "Cumhur İttifakı'na mı katılacaksınız?" sorusuna yanıt Hollandalı Geert Wilders'tan küstah NATO çağrısı: Türkiye atılsın Hatay'daki patlama sonrası İskenderun Emniyet Müdürü uzun namlulu silahla sokağa inip terörist peşine düştü Oğlu tarafından bıçaklanan baba, eşini arayıp ''Alo hanım, oğlum beni bıçakladı'' dedi Hatay'daki saldırıdan yeni görüntüler! İkinci teröristin etkisiz hale getirilme anı kamerada