Yarın açılışı yapılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı böyle test edildi - Son Dakika

Yarın açılışı yapılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı böyle test edildi

27.10.2020 14:21

İstanbul Büyükşehir Belediye Sözcüsü Murat Ongun, sosyal medyadan yarın açılışı yapılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattının test sürüşlerine ilişkin bir video paylaştı.

İstanbulluların merakla beklediği Mecidiyeköy- Mahmutbey metro hattının açılışı için geri sayım başladı. Test sürüşleri tamamlanan metro hattı yarın açılacak.

ONGUN: TEST SÜRÜŞLERİ TAMAMLANDI

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Sözcüsü Murat Ongun, sosyal medyadan konu hakkında bir açıklama yaparak test sürüşlerine ait bir video paylaştı. Videoda metronun içerisine insan ağırlığı yerine kum torbaları yerleştirildiği görülüyor.

Ongun yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"28 Ekim günü açılacak olan Mecidiyeköy-Mahmutbey sürücüsüz metrosunun 3 aylık deneme sürüşleri tamamlandı. Halkımızın güvenli yolculuğu için tüm testler titizlikle yapıldı. Emeği geçen bütün çalışanlara teşekkürler."

Yarın açılışı yapılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı böyle test edildi

İMAMOĞLU: 10 GÜN ÜCRETSİZ OLACAK

Öte yandan bir paylaşımda koronavirüs tedavisi gören İBB Başkanı İmamoğlu'ndan geldi. İmamoğlu, İstanbullulara bir müjde vererek hattın 10 gün boyunca ücretsiz olacağını söyledi.

Yarın açılışı yapılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı böyle test edildi
Yarın açılışı yapılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı böyle test edildi

Son Dakika Ekonomi Yarın açılışı yapılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey metro hattı böyle test edildi - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR (15)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak