Yaş sınırına takıldığı için cemaatle namaz kılamayan amcanın yürek burkan görüntüsü - Son Dakika

Yaş sınırına takıldığı için cemaatle namaz kılamayan amcanın yürek burkan görüntüsü

29.05.2020 19:57

Konya'nın Beyşehir ilçesinde, 75'inci Yıl Cumhuriyet Stadyumu'nda sosyal mesafe kuralına uyularak kılınan cuma namazını yaş sınırına takıldığı için eda edemeyen 65 yaş üstü amcanın görüntüsü yürek burktu.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında toplu ibadete ara verilmişti. Salgının kontrol altına alınmasıyla birlikte normalleşme sürecine gidildi ve bugün toplu olarak ilk cuma namazı kılındı.

YAŞ SINIRINA TAKILAN AMCANIN GÖRÜNTÜSÜ YÜREK BURKTU

Konya'nın Beyşehir ilçesinde de ilk cuma namazı tarihi Eşrefoğlu Camisi'nin avlusu, 75'inci Yıl Cumhuriyet Stadyumu, sentetik çim saha ve göl kenarındaki Vuslat Parkı'nda festival alanında ve belirlenen alanlarda kılındı.

75'inci Yıl Cumhuriyet Stadyumu'nda kılınan cuma namazı sırasında çekilen ve sosyal medyada da yer alan bir fotoğraf ise yürekleri burktu. Fotoğrafta; yaş sınırına takılan bir amcanın stadyumun tellerinden cemaate baktığı görülüyor.

Yaş sınırına takıldığı için cemaatle namaz kılamayan amcanın yürek burkan görüntüsü

Son Dakika Yaşam Yaş sınırına takıldığı için cemaatle namaz kılamayan amcanın yürek burkan görüntüsü - Son Dakika


Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü ABD'li ilaç devi Moderna, geliştirdiği koronavirüs aşısını piyasaya sürmeye hazırlanıyor Meteoroloji 12 ilimizi sarı kod ile uyardı! Kuvvetli sağanak yağış etkili olacak Tunç Soyer'in eşi Neptün Soyer'den Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne destek! Tepki yağıyor Donald Trump'ın kampanya hesabı hacklendi, 2.3 milyon dolar çalındı "Ronaldo'yu asla geri çevirmem" sözüyle gündem olan G.Saray'ın eski yengesi isyan etti: Elinizi vicdanınıza koyun İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı