Yasak Avlanmaya Sıkı Denetim - Son Dakika

Yasak Avlanmaya Sıkı Denetim

19.02.2012 11:40
Yasak Avlanmaya Sıkı Denetim, System.String[]

Edirne Orman ve Su İşleri Şube Müdürü İsmail Dağlı, Merkez Av Komisyonu'nun belirlediği kurallar dışında avlanan avcılara ağır para cezası verileceğini belirtti.

Edirne Orman ve Su İşleri Şube Müdürü İsmail Dağlı, Merkez Av Komisyonu'nun belirlediği kurallar dışında avlanan avcılara ağır para cezası verileceğini belirtti.

Dağlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ekolojik dengeyi korumaya yönelik çalışmalarının devam ettiğini bildirdi. Yasak avlananlara verilecek para cezalarının ağırlaştırıldığını ve avcıların arazide denetlendiğini ifade eden Dağlı, "Av kurallarına uymayan veya belirlenen limitlerden fazla avlanan avcılara ağır para cezaları verilecek. Avcılardan kurallara uygun bir şekilde avlanmalarını istiyoruz. Bu çalışmaların hepsi ekolojik dengenin korunması için" dedi.

Dağlı, yılbaşından bu yana yaptıkları denetimlerde 13 kişiye kurallara uygun avlanmadığı gerekçesiyle işlem yaptıklarını, 4 adet av tüfeğine el konulurken 7 bin 387 TL idari para cezası verildiğini söyledi.

- EDİRNE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yasak Avlanmaya Sıkı Denetim - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın