İstanbul'da yaşanan hırsızlıklar kamerada - Son Dakika
28 MAYISSEÇİM SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

İstanbul'da yaşanan hırsızlıklar kamerada

02.04.2023 13:11

İstanbul'da yaşanan hırsızlıklar kamerada İstanbul'da yaşanan 3 ayrı hırsızlık güvenlik kamerasına yansıdı İstanbul'da farklı günlerde yaşanan 3 ayrı hırsızlık anı çevrede bulunan güvenlik kameralarına yansıdı.

İstanbul'da yaşanan hırsızlıklar kamerada

İstanbul'da yaşanan 3 ayrı hırsızlık güvenlik kamerasına yansıdı

İSTANBUL - İstanbul'da farklı günlerde yaşanan 3 ayrı hırsızlık anı çevrede bulunan güvenlik kameralarına yansıdı.

Gazi Mahallesinde yaşanan olayda sözde kağıt toplayıcılığı yaparak gece sokaklarda dolaşan kapşonlu 3 kişi gözlerine kestirdikleri bir otomobilin camını kırarak içinde bulunan malzemeleri çaldılar. Şahısların sokakta gezdikleri ve daha sonra ise çaldıkları malzemeler ile birlikte hızla olay yerinden kaçtıkları anlar çevrede bulunan bir güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntüde yüzlerinin görünmemesi istemeyen şahısların kaçarken başlarını da öne eğdikleri görülüyor.

Esenyurt'ta yaşanan olayda ise akşam saatlerinde aldığı siparişi teslim etmek için verilen adrese gelen motokurye siparişi teslim etmek için anahtarını üzerinde bıraktığı motorunu park edip apartmana girdiği esnada sokaktan geçen hırsızın dikkatini çekti. Bir süre motosikleti kontrol eden hırsız anahtarının üzerinde olduğunu fark edince çaldığı motosiklet ile hızla bölgeden uzaklaştı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına Mehmet Özhaseki getirildi Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına Mehmet Özhaseki getirildi

Son Dakika 3. Sayfa İstanbul'da yaşanan hırsızlıklar kamerada - Son Dakika


Advertisement