Yaşar Nuri Öztürk Doğum Gününde Yaşamını Yitirdi - Son Dakika

Yaşar Nuri Öztürk Doğum Gününde Yaşamını Yitirdi

22.06.2016 19:30

Trabzon'da 22 Haziran 1945'te dünyaya gelen ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Yaşar Nuri Öztürk, doğum gününde hayata gözlerini yumdu.

Uzun süredir kanser tedavisi gören ünlü ilahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, doğum günü olan 22 Haziran'da hayata gözlerini yumdu.

3,5 AY KEMOTERAPİ GÖRDÜ

Yaşar Nuri Öztürk mide kanseri teşhisiyle 12 Kasım 2011'de ameliyat olmuş ve 3.5 ay kemoterapi görmüştü.

İlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, rahatsızlığından dolayı geçtiğimiz günlerde Yeditepe Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Burada bir süre tedavi gören Öztürk daha sonra evine geçmişti.

SAAT 16.30'DA YAŞAMINI YİTİRDİ

Gazeteci Hulki Cevizoğlu, Öztürk'ün saat 16.30'da evinde yaşamını yitirdiği bilgisini paylaştı.

İlk bilgilere göre Öztürk'ün cenazesinin Cuma günü öğleden sonra Üsküdar'daki Şakirin Camii'nden kaldırılacağı belirtiliyor.

Yaşar Nuri Öztürk Doğum Gününde Yaşamını Yitirdi

Son Dakika Güncel Yaşar Nuri Öztürk Doğum Gününde Yaşamını Yitirdi - Son Dakika

YORUMLAR (8)
  • lütfen: yaşar nuri hocayı eğrisiyle doğrusuyla allah rahmet eylesin deyip allaha bırakmak lazım ramazan ayında ölüm herkese nasip olmaz heleki ramazan içinde kadir gecesinin saklı olduğu haftada vefat etmek biraz düşündürücü islamda çok güzel bir raslantı değilmi bide yatağında bu açıdan bakılırsa en hayırlı ayda en hayırlı haftada ve yatağında ölmek ruhunu teslim etmek en hayırlı ölüm şekli değilmidir.ona rağmen ben allah ramet etsin diyorum herşeyi allah bilir kulun dediği değil allahın dediği olur Cevap Yaz 10 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Koronavirüse yakalanan Ronaldo tarzını değiştirdi, uzayan saçlarını kazıdı Sağlık Bakanlığı: Grip aşısı, risk gruplarının ağırlık derecesine göre sıralanarak yapılacak Son Dakika! Paşinyan'dan gerilimi tırmandıran sözler: Rusya'dan ümidi kestim, kendimizi savunacağız Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti Reuters'a konuşan yetkiliden bomba iddia: Türkiye'de sokağa çıkma kısıtlaması gelebilir 15 yaş küçük sevgilisiyle yatakta oğluna yakalanan anne, evlat katili oldu Kronik hastalığı olanlar grip aşısı yaptıramayacak! Vatandaşlar tepkisini sosyal medyada gösterdi