Yaşar Üniversitesi Öğretim Üyesine Jean Monnet Ödülü - Son Dakika

Yaşar Üniversitesi Öğretim Üyesine Jean Monnet Ödülü

Uluslararası İlişkiler ve Avrupa çalışmaları alanına yaptığı katkılar nedeniyle Yaşar Üniversitesi öğretim üyesi Doç.Dr.Aylin Güney'e Avrupa Komisyonu tarafından "Jean Monnet Kürsüsü" ödülü verildi.

Yaşar Üniversitesi Öğretim Üyesine Jean Monnet Ödülü, System.String[]

Uluslararası İlişkiler ve Avrupa çalışmaları alanına yaptığı katkılar nedeniyle Yaşar Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Aylin Güney'e Avrupa Komisyonu tarafından "Jean Monnet Kürsüsü" ödülü verildi.

Yapılan yazılı açıklamada, AB'nin temellerini atan Fransız İktisatçı ve Maliyeci Jean Monnet'nin (1888-1979) adını taşıyan ödülün, Avrupa çalışmaları alanındaki akademik yayınlar ve diğer faaliyetlerde başarılı bulunan öğretim üyeleri ve görev yaptıkları kuruma verildiği belirtildi.

Yaşar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Başkanı Doç. Dr. Aylin Güney, ödülle birlikte yeni çalışmalara destek olmak amacıyla verilen fondan da en az üç yıl süreyle yararlanılacağını belirterek, alınan ödülün şu an İzmir'deki en yüksek bütçeli Jean Monnet Kürsüsü olduğunu kaydetti.

Güney, açıklamada, "Ödülün üniversitemize sağladığı uluslararası prestij ile birlikte, bu fon en az 3 yıl boyunca Avrupa Çalışmaları alanında yapılacak eğitim faaliyetlerinde ve araştırmalarda kullanılacak" ifadelerine yer verdi.

- İZMİR

Haber Yayın Tarihi: 03.10.2011 15:01 - Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yaşar Üniversitesi Öğretim Üyesine Jean Monnet Ödülü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

4 kişi bir olup 15 yaşındaki çocuğa saldırdılar! Önce direğe bağlayıp sonra kulağını kestiler Muhtar, virüse yakalananları sosyal medyadan ifşa etti Maske kullanımına dikkat çekmek için sosyal deney yapan görevli, "koronayım" deyince az kalsın dayak yiyordu 79 yaşındaki yaşlı kadını benzin dökerek yakıp öldürmüştü: Yıllar sonra trafik kontrolünde yakalandı İstanbul'un göbeğindeki ünlü işletmede korona tedbirleri hiçe sayıldı Acun Ilıcalı, özel jetini satarak 99 milyon TL'ye uçak aldı Öğrenciler gitti, Eskişehir'de 'kiralık ev' fiyatları düştü Oyuncu Nihat Altınkaya, 3 milyon liralık aracıyla görüntülendi