Son Dakika Haberleri: Yasemin Allen, Buz Gibi Havada Transparan Elbise ile Sokağa Çıktı

Yasemin Allen, Buz Gibi Havada Transparan Elbise ile Sokağa Çıktı

8 ay önce İlandır

Önceki akşam Arnavutköy'de bir doğum günü partisinden çıkarken görüntülenen Yasemin Allen, içini gösteren transparan elbise ile tüm bakışları üzerinde topladı.

Arnavutköy'de bir doğum günü partisine katılan ünlü oyuncu Yasemin Kay Allen tercih ettiği transparan kıyafet ile dikkat çekti.

TAKİPÇİLERİ "ÜŞÜMÜYOR MUSUN?" DİYE SORDU

Daha çok kırmızı halı törenlerinde tercih edilebilecek bir elbiseyi deri ceketle ve spor ayakkabılarla kombinleyerek parti kıyafeti haline getiren Allen, takipçilerinden de ilginç yorumlar aldı. Kimi "Üşümüyor musun?" gibi tepki verirken kimi de ne giyerse giysin yakıştığı yönünde yorumlarda bulundu.

DÜNYADA TREND HALİNE GELDİ

Mayo üzeri tranparan tasarımlar aslında dünyada trend haline gelmiş durumda. Hatta bu tip kıyafetler sokak modasının da vazgeçilmez parçalarından biri. Tıpkı Allen gibi spor ayakkabılarla kombinleyenlerin sayısı da bir hayli fazla.

Yasemin Allen böyle görüntülendi;


YORUMLAR


Türkiye için Korkutan Uyarı: Çok Ölümlü Doğa Afetinde Cesetleri Koyacak Yerimiz Yok Sabah Saatlerinde Otellerine Dönen İngiliz Kadınların Videoya Alındığı Facebook Sayfası, Büyük Tepki Çekiyor

Pervin Buldan, PKK'lı Cenazesine Katılan Vekilleri Savundu: Bu Bizim Geleneğimizde Var!