Yaşı küçük çocuklara tuzağı siber polisi engelledi - Son Dakika

Yaşı küçük çocuklara tuzağı siber polisi engelledi

16.03.2020 13:19
Yaşı küçük çocuklara tuzağı siber polisi engelledi, System.String[]

Samsun'da kadın adı ve ufaklık rumuzu kullanarak yaşı küçük çocuklara ve erkeklere cinsel içerikli chat kanallarından tuzak kurduğu iddia edilen bir kişi siber polisi tarafından yakalandı.

Samsun'da kadın adı ve ufaklık rumuzu kullanarak yaşı küçük çocuklara ve erkeklere cinsel içerikli chat kanallarından tuzak kurduğu iddia edilen bir kişi siber polisi tarafından yakalandı.

Edinilen bilgiye, Samsun Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadelede Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları titiz çalışmalarında Skype ve cinsel içerikli chat kanallarında 2018 yılından itibaren kendini "Tuğçe Sever" veya "Samsun Ufaklık" gibi rumuzlar kullanarak yaşı küçük çocukları ve erkekleri ağına düşürmeye çalıştığı iddia edilen A.S (38) bugün İlkadım ilçesi Fevzi Çakmak Mahallesi'ndeki evinde kıskıvrak yakaladı.

A.S.'nin Skype ve cinsel içerikli chat kanallarında "Tuğçe Sever" adlı "Samsun Ufaklık" gibi rumuzlar kullanarak yaşı küçük çocukları ve erkekleri paylaştığı, yaşı küçük çocuk porno resimleri ve videoları ile ağına düşürmeye çalıştığı, chat kanallarında tanıştığı kişilere kendisini küçük çocuk olarak tanıttığı, bu şekilde sohbet ettiği kişileri tuzağına düşürmeye çalıştığı tespit edildi.

Siber polisi şahsın ikametinde cep telefonu, laptop, flash bellek gibi dijital materyallere incelenmek üzere el koydu.

Polisteki sorgusu tamamlanan A.S., Samsun Adliyesine sevk edildi. - SAMSUN

Yaşı küçük çocuklara tuzağı siber polisi engelledi

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Yaşı küçük çocuklara tuzağı siber polisi engelledi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın