Son Dakika Haberleri: Yaşlı Kadın Evinde Yanarak Can Verdi, Dede-Torunun Gözyaşları Yürekleri Dağladı

Yaşlı Kadın Evinde Yanarak Can Verdi, Dede-Torunun Gözyaşları Yürekleri Dağladı

5 ay önce

Samsun'da dizlerinden ameliyat olan yaşlı kadın, evinde çıkan yangından kaçamayınca oturduğu kanepede yanarak can verdi. Olay yerine gelen yaşlı kadının eşi ve torunları, sinir krizi geçirdi.

Samsun'da bir evde çıkan yangından dizlerinden ameliyat olduğu için yürüteçle dolaştığı öğrenilen yaşlı kadın alevlerden kaçamayarak oturduğu kanepede evle birlikte yanarak hayatını kaybetti.

YAŞLI KADIN, DİZLERİNDEN AMELİYAT OLDUĞU İÇİN YANGINDAN KAÇAMADI

Yangın, Samsun'un Tekkeköy ilçesinin Gökçe Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Hüseyin Cankaya'ya ait tek katlı evde yangın çıktı. Evin tavanının plastik aksam olması üzerine alevler evi tamamen sardı. Bu sırada evdeki kanepede oturan ve dizlerinden ameliyat olduğu için yürüteç yardımıyla yürüdüğü öğrenilen Hüseyin Cankaya'nın eşi Saadet Çankaya alevlerden kaçamayarak oturduğu kanepede evle birlikte yanarak can verdi.

"EVİMİZ YANSIN ÖNEMLİ DEĞİL HANIMA BİR ŞEY OLMASIN"

Yangın ihbarı üzerine olay yerine Samsun Büyükşehir Belediyesi İtfaiye ekipleri, ambulans ve jandarma ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri yangına müdahale ederek soğutma çalışması yaparken, hayatını kaybeden yaşlı kadının eşi Hüseyin Cankaya, "Evde oturuyordu. Soba da yanıyordu. Odun almak için evden çıktık ve ev yanmaya başladı. Evimiz yansın önemli değil hanıma bir şey olmasın. Biz çadır kurar, çadırda da yaşarız" diye feryat edip gözyaşı döktü.

YAŞLI ADAM VE TORUNLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

6 kızı olduğu öğrenilen yaşlı kadının kızları ve torunları yangın mahalline gelip gözyaşı döküp sinir krizi geçirdiler. Yangının çıkış sebebi araştırılıyor. Soruşturma devam ediyor.


YORUMLAR


Erdoğan'ın Sağ Kolu Olan Şehit Erol Olçok'un Eşi: Şehitleri Kaça Sattınız? PKK'nın İğrenç Yüzü Günlükte Ortaya Çıktı: Kendini Dedesi Yaşındaki Teröristin Kucağında Çıplak Olarak Bulmuş Şarkıcı Göksel'in Yataktaki Cesur Pozu Olay Oldu