Son Dakika Haberleri: Alzheimer Hastası Yaşlı Kadın, Ağaçlık Alanda Yorgun ve Bitkin Halde Bulundu

Alzheimer Hastası Yaşlı Kadın, Ağaçlık Alanda Yorgun ve Bitkin Halde Bulundu

4 ay önce

Bodrum'da 74 yaşındaki Alzheimer hastası kadın, kaybolduktan 2 gün sonra jandarma ve AKUT ekipleri tarafından halsiz ve yorgun halde bulundu.

Bodrum'da kaybolan 74 yaşındaki Alzheimer hastası Ürüzü Gür adlı vatandaş, 2 gün sonra Gölbaşı Mahallesinin yaklaşık 2 km uzaklıkta, çalılık ve ağaçlık alan içerisinde oturur vaziyette bulundu.

YAŞLI KADINA ULAŞAMAYAN AİLE EKİPLERDEN YARDIM İSTEDİ

İlçeye bağlı Gölbaşı Mahallesinde ikamet eden Alzeheimer hastası Ürüzü Gür'e ulaşamayan ailesi, jandarma ekiplerinden yardım istedi.

ANONS YAPTIRILDI

En son 20 Ekim günü saat 19: 30 sıralarında komşusu tarafından Gölbaşı dolmuş durağı yakınlarında görüldüğü öğrenilen kayıp kadın için Mumcular ve Karaova merkezinde anons yaptırıldı. Daha önce de kaybolup, Bahçeyakası Mahallesi girişinde yer alan ağaçlık alanda bulunduğu bilgileri alınan kadın için arama çalışmalarına başlandı.

YAŞLI KADIN DİDİK DİDİK ARANDI

40 jandarma personeli ve 14 AKUT Bodrum gönüllüsü, 2 iz takip köpeğinin desteği ile 74 yaşındaki Alzheimer hastası Ürüzü Gür, koordineli şekilde bölgede didik didik arandı.

AĞAÇLIK ALANDA OTURUR VAZİYETTE BULUNDU

Kayıp kadın, 2 gün sonra Gölbaşı Mahallesinin yaklaşık 2 km uzaklıkta, çalılık ve ağaçlık alan içerisinde oturur vaziyette bulundu. Halsiz ve yorgun olduğu görülen kadın için ambulans çağrıldı.

DURUMU İYİ

Ambulans içerisinde gerekli kontrolleri yapılan kadının durumunun iyi olduğu öğrenildi. Durumdan haberdar olan ailesi ise sevinç gözyaşlarına boğuldu.


YORUMLAR


Çocuğunun Gözü Önünde Eşini Bıçaklayarak Öldürdü, Sokaktaki Tüm Kadınları Ağlattı Bankada Hesabı Olan Herkesi İlgilendiriyor! Paranız Çalınabilir

Erdoğan Marketlerdeki Yüksek Fiyatlara Sert Çıktı: Hesabını Soracağız