Son Dakika Haberleri: Yaşlı Kadını Dedikodu İçin Öldürmüş

Yaşlı Kadını Dedikodu İçin Öldürmüş

5 yıl önce

Eskişehir'de önceki akşam 73 yaşındaki Neziha Ergin'i evinin bahçesinde bıçakla öldürdüğü iddia edilen zanlı, ifadesinde cinayeti dedikodu nedeniyle yaptığını söyledi.

Yaşlı Kadını Dedikodu İçin Öldürmüş, System.String[]
Eskişehir'de önceki akşam 73 yaşındaki Neziha Ergin'i evinin bahçesinde bıçakla öldürdüğü iddia edilen zanlı, ifadesinde cinayeti dedikodu nedeniyle yaptığını söyledi. Cinayet sonrası üzerindeki giysileri değiştiren ve sakal traşı olan zanlı, polisin bölgedeki kameraları incelemesi ardından 6 saatlik çalışması sonucu yakalandı.Eskişehir  Odunpazarı ilçesi Emek Mahallesi Beyaz Çiğdem sokakta önceki akşam meydana gelen olayda, akşam namazı için camiye giden Zeki Ergin, eve döndüğü sırada eşinin kapıyı açmadığını fark etti. Çevredekilerin yardımıyla bahçeye giren Ergin, eşi Neziha Ergin'in(73) kanlar içinde yerde yattığını gördü. 112  Acil Servis ekiplerinin olay yerinde müdahale ettiği yaşlı kadının, vücuduna aldığı bıçak darbelerinden dolayı hayatını kaybettiği öğrenildi. Emniyet güçlerinin olayla ilgili yaptığı çalışmalarda şüpheli şahsın olaydan hemen sonra kaçtığını belirledi.Olay sonrası bilgi haritası çıkartan emniyet güçleri, olay yerinin yakından uzağa doğru kaçma ihtimalleri değerlendirilerek, ilk etapta 5 kilometre çapında bir alanda 30 kamera tespit edilerek izlemeye aldı. Olay Yeri İnceleme ekiplerince geniş çaplı olarak incelenen bölgede, Erkan D.(30) isimli şahıs güvenlik güçleri tarafından yakalandı. Erkan D.'nin cinayet sonrası yakalanmamak için olay esnasındaki giysilerini değiştirdiği ve sakal traşı olduğu kaydedildi.Polisin 6 saatlik çalışması sonucu yakalanan Erkan D., cinayeti kendisi hakkında dedikodu yapıldığı için işlediğini söyledi. Olayın olduğu ikametin bahçesine Neziha Ergin'i korkutmak için girdiğini, Ergin'e bıçak ile vurduğunu kaydetti. Erkan D.'nin olayda kullandığı suç aleti bıçak, olay sırasında üzerinde bulunan kazak, mont ve pantolon olaydan sonra atmış olduğu yerleri tek tek göstererek kayıt altına alındı. Erkan D. Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatı ile gözaltına alınarak Adliye'ye sevk edildi.

Kuzey Irak'taki Referandumun Resmi Olmayan İlk Sonuçları: Evet Oyları Yüzde 90'ın Üzerinde Türkiye'den Barzani'ye Referandum Tepkisi: Irak'ın Kan Banyosuna Dönüştürülmesi Teklifidir
Balıkesir'de Okul Yolunda Anne ve Kızına Silahlı Saldırı! 7 Yaşındaki Kız Öldü