85 yaşındaki kadın, çekicinin kaldırdığı araçtan düşüp hastaneye kaldırıldı - Son Dakika

85 yaşındaki kadın, çekicinin kaldırdığı araçtan düşüp hastaneye kaldırıldı

5 gün önce

İstanbul Kadıköy'de çekicinin kaldırdığı arabanın içinde olan 85 yaşındaki kadın, durumu fark ettiği anda kapıyı açıp yere düştü. Ayağında kırıklar oluşan yaşlı kadın hastaneye kaldırılıp tedaviye alındı.

Kadıköy'de aracını park eden Çiğdem Cingi fatura ödemeye giderken annesi 85 yaşındaki Leyla Çetinkal araçta kaldı. Burada Leyla Çetinkal'ı fark etmeyen çekici aracı kaldırmaya başladı. Araç kaldırılmaya başlandığı sırada kadın kapıyı açtı. Aşağıya düşen kadın yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekibi sevk edildi.

ANNESİNİ GÖRÜNCE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Otomobilin yanına gelen Çiğdem Cingi annesini yerde yatar vaziyette görünce sinir krizi geçirdi. Ayağında oluşan kırıklar nedeniyle yaralanan Çetinkal, olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

KADININ DÜŞME ANI KAMERADA

Yaşlı kadının düşme anı kameraya yansıdı. Görüntülerde yaklaşan çekicinin aracı kaldırmaya başlamasıyla birlikte arka sağ kapının açıldığı görülüyor. Arka camları filmli olan araçtan yaşlı kadın aşağıya düşüyor. Kadının yardımına ise çevredekiler koşuyor.

KIZI OLAYI ANLATTI

Yaralanan Çetinkal'ın tedavisi devam ederken, kızı Çiğdem Cingi yaşanan olayla ilgili, "Faturaları ödemek için Acıbadem Caddesi üzerindeki ödeme merkezine gittim. Büfenin yanındaki cebe park ettim benden başka araç yoktu. Faturaları ödeyip çıkmam 2 dakikamı almadı, tam kapıdan çıkarken arabadan çocuk düştü çığlıkları duydum. Hemen oraya gittiğimde aracımın 2 metre yüksekte olduğunu ve annemin aşağıda kaldırımda yatarken gördüm. Çekici annemi görmemiş arabanın içinde fark etmemiş. Kontrol etmemiş. Normalde ara bir içerisinde birisi varken çekilmezken, aracı çekmek istemiş hızlı bir şekilde. Annem arabanın camına vurduğunu söylüyor onları ikaz etmek için ama aracı kaldırmışlar. O sırada annem açılan kapıdan düşmüş. Annem yaşlı ve zayıf olduğu için çocuk düştüğünü zannetmişler o sırada aracı durdurmuşlar. O panikle aracı indirmeye kalkmışlar. Kağıt toplayıcısı bir vatandaş annemin aracın üzerine düşeceğini anlamış annemi çekmiş. Annemin kolunda 2 tane kırığı var kalçasında çok büyük 2 tane kırığı var. Annem 2 büyük ameliyata girecek. Bizi mahvettiler. Sonuna kadar şikayetçiyim" dedi.

85 yaşındaki kadın, çekicinin kaldırdığı araçtan düşüp hastaneye kaldırıldı
Haber Yayın Tarihi: 14.01.2020 04:49 Kaynak: DHASon Dakika

Modern aşk masalı nasıl mutluluk mücadelesine dönüştü? Meghan ve Harry'nin yolu...
Akaryakıt ve LPG sektöründeki bazı firmaların sahte fatura hazırladığı deşifre edildi 90 yaşında kursa yazıldı, öğretmen oldu Gasp ettikleri 10 bin lira ile alem yapıp saç boyattılar

Son Dakika Haberleri