Son Dakika Haberleri: Yaşlı Kadının Köpek Saldırısına Uğramasının Ardından Köylü Başıboş Köpeklerin Sahiplenilmesini...

Yaşlı Kadının Köpek Saldırısına Uğramasının Ardından Köylü Başıboş Köpeklerin Sahiplenilmesini...

7 gün önce

Yaşlı kadının köpek saldırısına uğramasının ardından köylü başıboş köpeklerin sahiplenilmesini istiyorKIRŞEHİR - Kırşehir'in Boztepe ilçesi Çevirme köyünde meydana gelen köpek saldırısı ile ilgili konuşan köylüler, başıboş köpeklerin sahiplenilmesini istedi.

Yaşlı kadının köpek saldırısına uğramasının ardından köylü başıboş köpeklerin sahiplenilmesini istiyor

KIRŞEHİR - Kırşehir'in Boztepe ilçesi Çevirme köyünde meydana gelen köpek saldırısı ile ilgili konuşan köylüler, başıboş köpeklerin sahiplenilmesini istedi.
Sabah okul servisine kızını bıraktıktan sonra saldırıya uğrayan Sabahat Karaman'ın köylüleri, yaşanan olayda herkesin sorumluluğu olduğunu belirtti. Sabah yaşanan olay hakkında konuşan köylüler, "İstemediğimiz elim bir olay oldu. Olay olunca bizler de üzüldük. Annesi kızını servise bıraktıktan sonra saldırı oluyor. Evi köy merkezine uzak sonra da saldırı oluyor. Bayağı üzüldük. Köyümüzde bu olayın yaşanması bizi rahatsız etti. Başıboş köpekleri kapıya koyup sahiplenmemek bizlerin hatası, el birliği ile bu soruna çözüm bulacağız. Servis kar yağışından dolayı kapıya kadar gidemiyor. Köyde okula giden 4 çocuğumuz var" dedi.
Köyün girişinde gerçekleşen olayda Sabahat Karaman, Boztepe ilçesi Çevirme köyünde kızını okula götürmek üzere servise bıraktıktan sonra eve dönüş yolunda köpeklerin saldırısına uğramıştı. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ön tedavisi yapılan Karaman, Konya Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edilmişti.

YORUMLAR


Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle 13 İlde Eğitime Ara Verildi! İşte O İller Üniversite Öğrencisi Köpek Saldırısıyla Yaralandı

Evin Bahçesine Dalan Leopar, 3 Yaşındaki Çocuğu Parçalayarak Öldürdü 17 Yaşındaki Kız Çocuğunu Fuhşa Zorlayan Kadın, Yakayı Ele Verdi