Yasmin Erbil'den duygulandıran paylaşım: Hiç bu kadar iyi bir anne olacağını düşünür müydün? - Son Dakika

Yasmin Erbil'den duygulandıran paylaşım: Hiç bu kadar iyi bir anne olacağını düşünür müydün?

18.06.2020 14:09
Yasmin Erbil'den duygulandıran paylaşım: Hiç bu kadar iyi bir anne olacağını düşünür müydün?, System.String[]

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda annesine olan sevgisini her fırsatta gösteren ve sık aralıklarla annesine dair bir paylaşımda bulunan Yasmin Erbil, onun yeni yaşını da yine kendisine yaraşır bir şekilde kutladı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda annesine olan sevgisini her fırsatta gösteren ve sık aralıklarla annesine dair bir paylaşımda bulunan Yasmin Erbil, onun yeni yaşını da yine kendisine yaraşır bir şekilde kutladı. Annesiyle birlikte çekilmiş karelerinden oluşturduğu bir kolajı takipçileriyle paylaşan Yasmin Erbil, 57 yaşına giren annesine şu satırlarla seslendi:

"İlk fotoğrafta benim yaşlarımdasın…hiç bu kadar iyi bir anne olacağını düşünür müydün acaba? Seni seviyorum bugünün ve her günün anlamı sensin ayrıca (arkadaşlarım hemen gülümseyecekler) 'my mom said no' Nergo böyledir. İyi ki annem iyi ki doğdun ve ben seni buldum"

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Yasmin Erbil'den duygulandıran paylaşım: Hiç bu kadar iyi bir anne olacağını düşünür müydün?
Yasmin Erbil'den duygulandıran paylaşım: Hiç bu kadar iyi bir anne olacağını düşünür müydün?

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Yasmin Erbil'den duygulandıran paylaşım: Hiç bu kadar iyi bir anne olacağını düşünür müydün? - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Ümitcan Uygun'un ağabeyi, Müge Anlı'yı ölümle tehdit etti Eski milli futbolcu ve MHP Milletvekili Saffet Sancaklı: Spor Bakanı olmak istiyorum Survivor'da korku dolu anlar! Talihsiz bir kaza geçiren Duygu, hastaneye kaldırıldı Fenerbahçe, Galatasaray'ın ilgilendiği Onyekuru'yu transfer etmek istiyor Meteoroloji'den 5 il için kuvvetli kar yağışı ve çığ uyarısı Estetik harikası çıktı! Survivor Nagihan'ın yeni halini görenler tanıyamıyor Emniyetten "Sultangazi'de çocuk kaçırma girişimi"ne ilişkin açıklama: Akli dengesi yerinde değil ABD'den Hindistan'a S-400 tehdidi: Türkiye'ye benzer yaptırımları uygularız