Yatağanlı Tekvandocu Milli Takım Kampına Çağrıldı - Son Dakika

Yatağanlı Tekvandocu Milli Takım Kampına Çağrıldı

06.01.2012 15:20
Yatağanlı Tekvandocu Milli Takım Kampına Çağrıldı, System.String[]

Yatağan Spor Kulübü sporcusu İlayda Şahin, Tekvando Milli Takım Kampına çağrıldı.

Yatağan Spor Kulübü sporcusu İlayda Şahin, Tekvando Milli Takım Kampına çağrıldı.

Marmaris'te düzenlenen Türkiye Yıldızlar Tekvando Şampiyonası'nda kategorisinde 3. olan Yatağan Yeni Mahalle Cumhuriyet İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencisi İlayda Şahin'in, Antalya'da gerçekleştirilecek olan milli takım kampına davet ediliği öğrenildi.

Antrenörü Mesut Gül ile birlikte önce Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven'i, ardından da Belediye Başkanı Haşmet Işık'ı ziyaret eden başarılı sporcu, kendisine destek olan herkese teşekkür etti.

Şahin ve antrenörünü kutlayan Kaymakam Tanrıseven, "İlçemizden böyle başarılı bir sporcunu çıkmasından dolayı gurur duyduk. İlayda'yı uluslararası alanda Türkiye'yi temsil ederken görmek istiyoruz" dedi.

Belediye Başkanı Işık ise önümüzdeki günlerde Belediye Meclisi'nin alacağı kararla Şahin'ini ödüllendireceklerini kaydetti.

- MUĞLA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yatağanlı Tekvandocu Milli Takım Kampına Çağrıldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı Mikel Arteta, Mesut Özil'i Premier Lig kadrosunun dışında bıraktı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı