Son Dakika Haberleri: Kötü Koku İhbarı Üzerine Eve Giren Polis, Yatak Bazası Altında Kadın Cesedi Buldu

Kötü Koku İhbarı Üzerine Eve Giren Polis, Yatak Bazası Altında Kadın Cesedi Buldu

2 ay önce

İstanbul Avcılar'da bir evden gelen kötü koku ihbarı üzerine eve giren polis yatak bazası altında kadın cesedi ile karşılaştı. Cinayet şüphesi üzerinde durulan cesedin yabancı uyruklu bir kadına ait olduğu belirlendi.

İstanbul Avcılar'da bir binadaki daireden gelen kötü kokuların polise ihbar edilmesi üzerine daireye giren polis, yapılan incelemede yatak bazası altında kadın cesedi ile karşılaştı. Yabancı uyruklu olduğu belirtilen kadının kimliği henüz belirlenemedi.

KÖTÜ KOKULAR GELEN EVDE BAZANIN ALTINDAN KADIN CESEDİ ÇIKTI

Olay, Merkez Mahallesi Tulunoğlu Sokak'ta bulunan bir binada yaşandı. 5 katlı binanın sakinleri 1'inci kattaki daireden bir süredir kötü kokular duyuyordu. Dün akşam saatlerinde durum polise bildirildi. Olay yerine gelen Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri kötü kokuların geldiği daireye girdi. Dairede araştırma yapan ekipler bazanın altında uzun süredir beklediği düşünülen bir kadın cesedi ile karşılaştı.

CİNAYET ŞÜPHESİ ÜZERİNDE DURULUYOR

Yapılan olay yeri incelemelerinin ardından yabancı uyruklu olduğu düşünülen kadının cesedi Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı. Morga kaldırılan kadının cesedi incelemeye alındı. Cinayet şüphesi üzerine duran asayiş büro ekipleri konuyu çok yönlü incelemeye aldı.

"CESEDİ 1 HAFTADIR ORADAYMIŞ"

Olayı duyan sokak sakini bir vatandaş ise duyumlarını aktararak, "Komşulardan duyduğum kadarıyla kadın yabancı uyrukluymuş. 1 haftadır oradaymış diyorlar ceset için" dedi.


YORUMLAR


Motorin Fiyatlarının Benzine Yaklaşmasıyla Dizel Araçların Devri Sona Eriyor 14 Yaşında Baba Katili Olan Çocuğun Savunması: Niyetim Öldürmek Değildi

Azeri Model Mahbuba Mammadzada, Bekaretini 2 Milyon Sterline Sattı