'Yatak Odası Diyalogları' Perde Açtı - Son Dakika

'Yatak Odası Diyalogları' Perde Açtı

29.03.2013 06:03
'Yatak Odası Diyalogları' Perde Açtı, System.String[]

Birol Güven'in aynı adlı kitabından tiyatroya uyarlanan, başrolünde Sedef Avcı ve Levent Ülgen'in oynadığı 'Yatak Odası Diyalogları' oyunu, Dünya Tiyatro....

Sadri Alışık Tiyatrosu tarafından sahnelenen, Birol Güven'in aynı adlı kitabından uyarlanan, başrollerini Levent Ülgen ve Sedef Avcı'nın paylaştığı 'Yatak Odası Diyalogları' oyununun galası, 27 Mart Dünya Tiyatro Günü'nde Profilo Kültür Merkezi'nde yapıldı. Sedef Avcı ve Levent Ülgen'in karı-kocayı canlandırdığı, evli çiftlerin monotonlaşmış özel hayat diyaloglarını konu alan oyunun galası; Üstün Akmen'in, Geleneksel Dünya Tiyatrolar Günü Bildirisi'ni okumasıyla başladı. Galaya, birçok ünlü isim katıldı. İşte geceden notlar:

Galip Erdal'ın yönettiği oyunu izleyenler arasında, 'Yatak Odası Diyalogları' kitabının yazarı Birol Güven de vardı. Güven, kitabı yazarken tiyatro oyunu olacağını hiç düşünmediğini söyledi ve "Bir sonraki kitabımı tiyatroyu da düşünerek yazacağım" dedi.

Sadri Alışık Tiyatrosu'nun yöneticisi Kerem Alışık; Birol Güven'den yeni bir tiyatro oyunu yazması için söz aldı.

ÇOK HEYECANLI

Eşi Sedef Avcı'yı alkışlar ve kahkahalar eşliğinde izleyen Kıvanç Kasabalı, oyun sonunda eşini tebrik etti. 2.5 aylık hamile olan Avcı, anne olacağı için çok heyecanlı olduğunu söyledi. Kıvanç Kasabalı ise "Çok mutluyuz. Bebeğimize henüz bir isim koymadık; bakalım durum ne olacak" diye konuştu.

Geçtiğimiz haftalarda eşi Metin Serezli'yi kaybeden Nevra Serezli, oyunu en ön sıradan izledi. Serezli'nin bitkin hali gözlerden kaçmadı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

'Yatak Odası Diyalogları' Perde Açtı

- Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin 'Yatak Odası Diyalogları' Perde Açtı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! ABD Başkanı Trump: Büyük zafer kazandık, oyları çalmaya çalışıyorlar ama buna izin vermeyiz Depremde vefat eden ikizler, İclal Aydın'ın kuzeni çıktı! Veda paylaşımı herkesi derinden sarstı ABD'de gerilim tırmanıyor! Protestocular, Beyaz Saray önünde birbirine girdi Bayern Münih, deplasmanda Salzburg'u 6-2 mağlup etti ABD, 46. başkanını seçiyor! Seçimi Trump mı, Biden mı kazanacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan, depremde kurtarılan Ayda'nın babası ile görüştü: Hüngür hüngür ağladım Güvenlik Uzmanı Mete Yarar'dan Dağlık Karabağ açıklaması: Çatışmalar büyürse Ukrayna, Gürcistan ve Azerbaycan NATO'ya girebilir Koronavirüse yakalanan oyuncu Irmak Ünal hastaneye kaldırıldı