'Yatak Odası Diyalogları' Perde Açtı - Son Dakika

'Yatak Odası Diyalogları' Perde Açtı

29.03.2013 06:03
'Yatak Odası Diyalogları' Perde Açtı, System.String[]

Birol Güven'in aynı adlı kitabından tiyatroya uyarlanan, başrolünde Sedef Avcı ve Levent Ülgen'in oynadığı 'Yatak Odası Diyalogları' oyunu, Dünya Tiyatro....

Sadri Alışık Tiyatrosu tarafından sahnelenen, Birol Güven'in aynı adlı kitabından uyarlanan, başrollerini Levent Ülgen ve Sedef Avcı'nın paylaştığı 'Yatak Odası Diyalogları' oyununun galası, 27 Mart Dünya Tiyatro Günü'nde Profilo Kültür Merkezi'nde yapıldı. Sedef Avcı ve Levent Ülgen'in karı-kocayı canlandırdığı, evli çiftlerin monotonlaşmış özel hayat diyaloglarını konu alan oyunun galası; Üstün Akmen'in, Geleneksel Dünya Tiyatrolar Günü Bildirisi'ni okumasıyla başladı. Galaya, birçok ünlü isim katıldı. İşte geceden notlar:

Galip Erdal'ın yönettiği oyunu izleyenler arasında, 'Yatak Odası Diyalogları' kitabının yazarı Birol Güven de vardı. Güven, kitabı yazarken tiyatro oyunu olacağını hiç düşünmediğini söyledi ve "Bir sonraki kitabımı tiyatroyu da düşünerek yazacağım" dedi.

Sadri Alışık Tiyatrosu'nun yöneticisi Kerem Alışık; Birol Güven'den yeni bir tiyatro oyunu yazması için söz aldı.

ÇOK HEYECANLI

Eşi Sedef Avcı'yı alkışlar ve kahkahalar eşliğinde izleyen Kıvanç Kasabalı, oyun sonunda eşini tebrik etti. 2.5 aylık hamile olan Avcı, anne olacağı için çok heyecanlı olduğunu söyledi. Kıvanç Kasabalı ise "Çok mutluyuz. Bebeğimize henüz bir isim koymadık; bakalım durum ne olacak" diye konuştu.

Geçtiğimiz haftalarda eşi Metin Serezli'yi kaybeden Nevra Serezli, oyunu en ön sıradan izledi. Serezli'nin bitkin hali gözlerden kaçmadı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

'Yatak Odası Diyalogları' Perde Açtı

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin 'Yatak Odası Diyalogları' Perde Açtı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

ABD Adalet Bakanlığı'ndan terör örgütü YPG itirafı: PKK'nın alt koludur '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Biden 1,9 trilyon dolarlık Amerikan Kurtarma Planı'nı açıkladı! Altın fiyatları hareketlendi