Son Dakika Haberleri: Yatalak ve Yaşlı Hasta, Evinde Çıkan Yangında Hayatını Kaybetti

Yatalak ve Yaşlı Hasta, Evinde Çıkan Yangında Hayatını Kaybetti

12 ay önce

Kütahya'da kocası sabah namazı için camide olan yatalak ve yaşlı kadın, elektrik sobasından çıkan yangında hayatını kaybetti.

Kütahya'nın Simav ilçesinde yatalak hasta, 85 yaşındaki Gülizar Güner, evlerinde çıkan yangında hayatını kaybetti.

ELEKTRİK SOBASINDAN YANGIN ÇIKTI

Simav'a 3 kilometre uzaklıktaki Çitgöl beldesi, Cumhuriyet mahallesi, İmamoğlu sokaktaki İsmail Güner'e ait 2 katlı ahşap evde bugün saat 07.30 sıralarında yangın çıktı. Elektrik sobasından çıktığı sanılan yangında, alevler kısa sürede ahşap evi tamamen sardı. Alevlere, Çitgöl, başta olmak üzere Simav ile çevre beldelerin itfaiye ekipleri müdahale etti. Yaklaşık 1 saatlik çaba sonucunda alevlerin söndürülmesi ardından içeri giren itfaiye ekipleri 10 yıldan bu yana yatalak hasta olan Gülizar Güner'in yanarak öldüğünü belirledi.

EŞİ, SABAH NAMAZI İÇİN CAMİDEYDİ

Yangın esnasında Güner'in 87 yaşındaki eşi İsmail Güner'in sabah namazı için camide olduğu ifade edildi. Gülizar Güner'in cesedi otopsi için Simav Devlet Hastanesine gönderildi. Jandarma, yangınla ilgili soruşturma başlattı.

Gülizar Güner


YORUMLAR


Yol Kenarında Baygın Bulunan Suriyeli Kızların, Otomobilden Atladıkları Ortaya Çıktı Sendikalardan Asgari Ücrete Çifte Zam Talebi

Son Dakika! Ünlü Sunucu Mehmet Ali Erbil, Hastaneye Kaldırıldı