Yatsı ezanı sonrası camilerden dua sesleri yükseldi - Son Dakika

Yatsı ezanı sonrası camilerden dua sesleri yükseldi

11 gün önce

Yatsı ezanı sonrası camilerden dua sesleri yükseldi Balkona çıkan bir kadın gözyaşlarıyla dua etti Dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına alan yeni tip korona virüsün son bulması için yatsı ezanının ardından tüm camilerde dua okundu.

Yatsı ezanı sonrası camilerden dua sesleri yükseldi

Balkona çıkan bir kadın gözyaşlarıyla dua etti

İSTANBUL - Dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına alan yeni tip korona virüsün son bulması için yatsı ezanının ardından tüm camilerde dua okundu. Vatandaşlar cama ve balkonlara çıkarak dua ederken, bir kadının gözyaşlarıyla dua ettiği görüldü.

Çin'in Wuhan kentinde ortaya çıkarak bütün dünyayı etkisi altına alan ve binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olan yeni tip korona virüsle mücadele kapsamında bir dizi tedbirler alındı. Önlemler kapsamında Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından camiler kapatılmıştı. Yatsı ezanın ardından Türkiye genelinde dualar okundu. Vatandaşlar ise okunan duaya evinin camına ve balkonlarına çıkarak eşlik etti. Dua sırasında bir yaşlı kadının ise gözyaşlarının tutamadığı görüldü.

Yatsı ezanı sonrası camilerden dua sesleri yükseldi
Son Dakika

Canlı yayında tüyler ürperten iddia: Türkiye'deki vaka sayısı 600 ila 900 bin
Gökhan Özoğuz, kendisine "Vatan haini" diyenlere tepki gösterdi: Ülkeme aşığım ben Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, Trump'a canlı yayında hakaret etti