Yavru Köpek Koruma Altına Alındı - Son Dakika

Yavru Köpek Koruma Altına Alındı

19.01.2012 09:12
Yavru Köpek Koruma Altına Alındı, System.String[]

Manisa Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, Hedef Koleji Müdürü Semra Güven'in telefonu üzerine harekete geçti.

Manisa Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, Hedef Koleji Müdürü Semra Güven'in telefonu üzerine koleje giderek, bakıma muhtaç yavru köpeği Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi'nde bakım altına aldı.

Kolej içerisine giren hasta ve bakıma muhtaç yavru köpeği alan ekipler, köpeği Veteriner İşlerine bağlı Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi'ne getirdi. Veterinerler tarafından gerekli tedavileri yapılarak müşaade altına alınan köpek, güvenli bir ortama alındı. Veteriner İşleri Müdürü Hasan Eryılmaz, kendisine gelen her ihbarı değerlendirdiklerini belirterek, hassasiyetleri için başta Hedef Koleji Müdürü Semra Güven olmak üzere, öğrencilere teşekkür etti. Eryılmaz, "Hedef Koleji öğrencileri tarafından bulunan, hasta ve bakıma muhtaç yavru bir köpeği alarak Manisa Belediyesi Veteriner İşlerine bağlı Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezimiz'e getirdik. Gelen yavru köpek, merkezimizdeki veterinerler tarafından gerekli tedavileri yapılarak müşaade altına alındı. Bu soğuk kış aylarında barınma ve yiyecek sıkıntısı çeken hayvanlarla karşılaşan vatandaşlarımızın bizleri araması gerekmektedir. Bu konuda hassasiyet gösterenlere teşekkür ediyoruz." dedi.

Yavru Köpek Koruma Altına Alındı

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yavru Köpek Koruma Altına Alındı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'daki toplantıya çağrılmayan İmamoğlu suskunluğunu bozdu: Büyük nezaketsizlik BM duyurdu: Libya'da taraflar kalıcı ateşkes için anlaşmaya vardı Çiftçi ve hayvancılık destek ödemeleri bugün hesaplarda olacak 3 gün zorlama hapis cezası alan fenomen Sinem Umaş, emniyete teslim oldu Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca: Salgın tüm Türkiye'de yeniden tırmanışa geçmiş durumda Nihat Hatipoğlu'nu şaşkına çeviren olay: Sokaktan hayretler içinde geçtim Bakan Koca'nın açıklamalarının ardından İstanbul'da uzun test kuyrukları oluştu Kemar Roofe, orta sahadan attığı golle Avrupa Ligi'ne damga vurdu