Son Dakika Haberleri: Yavru Sincap Koruma Altına Alındı

Yavru Sincap Koruma Altına Alındı

12 gün önce

Ankara Büyükşehir Belediyesinin bahçesindeki ağaçta bulunan yavru sincap, Sağlık İşleri Daire Başkanlığı yetkililerince koruma altına alındı.

Yavru Sincap Koruma Altına Alındı, System.String[]
Ankara Büyükşehir Belediyesinin bahçesindeki ağaçta bulunan yavru sincap, Sağlık İşleri Daire Başkanlığı yetkililerince koruma altına alındı.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Büyükşehir Belediye binasının bahçesinde yer alan ağaçta bulunan ve nereden geldiği anlaşılamayan minik sincap, Sağlık İşleri Daire Başkanlığı yetkililerince kontrol altına alındı.
Personelin ve vatandaşların da ilgiyle izlediği minik sincap, rehabilite işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sonra Sincan Hayvanat Bahçesi'ne götürüldü.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Sağlık İşleri Daire Başkanı Paşa Enver Baysa, "Çok da alışık olmadığımız sürpriz misafirimizi herhangi bir şekilde zarar görmemesi için kontrollü bir biçimde yakaladık. Minik sincabı, Ankara Büyükşehir Belediyesine ait Sincan Hayvanat Bahçesinde veteriner hekimlerimiz tarafından gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra yaşayabileceği doğal bir ortama bırakacağız." ifadelerini kullandı.Ağaca Bağladıkları Köpeğe Tecavüz Ettiler, Ölünce Bırakıp Kaçtılar Sakalları Yüzünden Sokağa Dahi Çıkamayan Genç Kadın, Son Haliyle Şaşırttı

Son Dakika! Erdoğan, Türkiye ile Romanya Arasındaki Ticari Hedefi Açıkladı: 10 Milyar Dolar