Yavuz Bingöl, yandaş eleştirilerine yanıt verdi: Yandaşlık kötü bir şey değil - Son Dakika

Yavuz Bingöl, yandaş eleştirilerine yanıt verdi: Yandaşlık kötü bir şey değil

22.09.2020 23:25

TV100'de yayınlanan Nokta programına konuk olan Yavuz Bingöl, yandaş eleştirilerine yanıt verdi. Yandaşlığın kötü bir şey olmadığını belirten Bingöl, "Ben bir partili değilim. Bunun yandaşlık olarak algılanması doğru değil" dedi. Öte yandan, Yavuz Bingöl'ün verdiği yanıt sosyal medyada da gündem oldu.

TV100'de Okan Bayülgen'in sunduğu Nokta programına konuk olan Yavuz Bingöl, yandaş eleştirileri için "Yandaşlık kötü bir şey değil" dedi. Bingöl, CHP'li bir belediyenin İbrahim Tatlıses ve Tarkan'ın konser ücretinde indirim yapması için kendisinden yardım istediğini de anlattı.

Türkücü Yavuz Bingöl, TV100'de yayınlanan Nokta programında Okan Bayülgen'in konuğu oldu. Programda "Yandaşlık kötü bir şey değil mi?" sorusuna cevap veren ünlü türkücü, "Bence yandaşlık kötü bir şey değil. Her partinin kendi yandaşı yok mu? Onlar da yandaş sonuçta. Ben bir partili değilim. Bunun yandaşlık olarak algılanması doğru değil. Ben ülkenin sorunlarıyla birebir ilgilenen birisiyim.

"CHP'Lİ BELEDİYE BENDEN YARDIM İSTEDİ"

Özellikle sol sendikalar, dergiler, gazeteler ve radyolar benim 30 yıllık emeğimin hakkını asla ödeyemez. Ben çok sayıda dayanışma konserine gitmiş bir insanım. CHP'li bir belediye İbrahim Tatlıses ve Tarkan'ın konser ücretinde indirim yapması için benden yardım istedi" ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Öte yandan Yavuz Bingöl'ün yandaş eleştirilerine verdiği yanıt sosyal medyada gündem oldu. Sosyal paylaşım sitesi Twitter'da çok sayıda kullanıcı "Yavuz Bingöl" etiketi altında paylaşım yaptı.

Yavuz Bingöl, yandaş eleştirilerine yanıt verdi: Yandaşlık kötü bir şey değil

Son Dakika Magazin Yavuz Bingöl, yandaş eleştirilerine yanıt verdi: Yandaşlık kötü bir şey değil - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (24)
  • KAFES DÖĞÜŞÇÜSÜ: allah kimseyi makarnacı kömürcü harami haramzade kursağı haram dolu siyasi islamcı yapmasın aradaki fark bu herkes milliyetçiyim müslümanım diyebilir ama herkes vatanseverim ulusalcıyım diyemez çünki vatanseverlik bu ülkenin kılına zarar verenlerin karşısında durmaktır müslümanım milliyetçiyim demekte amerikanın maşası ve taşeronu olmaktır fark bu anlayana tabikide müslümanım der çalar milliyetçiyim der memleketi soyar satar teslim eder Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • gülersinmi ağlarsınmı: yandaş bu ama yandaş olmamalı mesela cem yılmaz gibi tarkan gibi dimi bide neydi o mesele ağaç değil beyler hala anlamadınızmı diyen ingiliz memoli gibi dimi size göre vatansever onlar dimi Cevap Yaz 2 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi Son Dakika! Hatay'da, 23 yıldır aranan PKK'nın sözde Amanoslar sorumlusu terörist Hüseyin Acar öldürüldü Paşinyan "Karabağ olmazsa biteriz, silahlanın" çağrısı yapmıştı! Azerbaycan, Karabağ'ın kalbine giden kenti kuşattı Milyonlarca vatandaşa dev destek geliyor! İşte 2021 bütçesinin detayları Futbola geri dönen Survivor Aycan rahatsızlandığını sosyal medya hesabından duyurdu Müzik duyunca oynamadan duramıyor, trafik cezası kesilirken bile göbek atıyor Ünlü otobüs firmasında rezalet! Muavin, yan koltuğundaki genç kıza bakarak mastürbasyon yaptı ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu