Son Dakika Haberleri: Yavuzeli Belediyesinde İftar ve Şenlik Devam Ediyor

Yavuzeli Belediyesinde İftar ve Şenlik Devam Ediyor

2 yıl önce

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Yavuzeli Belediyesinin ortaklaşa düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde geleneksel ramazan şenlikleri kapsamında Grup Tillo’nun sahne aldığı program geceye damgasını vurdu.

Yavuzeli Belediyesinde İftar ve Şenlik Devam Ediyor, System.String[]
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Yavuzeli Belediyesinin ortaklaşa düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde geleneksel ramazan şenlikleri kapsamında Grup Tillo'nun sahne aldığı program geceye damgasını vurdu.

Ev sahipliğini Yavuzeli Belediyesinin yaptığı iftar yemeğine geniş katılım oldu. İftar yemeği öncesi Hasan Alaparmak Cami İmamı Mehmet Fetih Yuvanç tarafından Kur'an-ı Kerim okunurken İlçe Müftüsü Abdullah Yıldırım tarafından iftar duası yapıldı.

İftar sonrası konuşma yapan Yavuzeli Belediye Başkanı Mustafa Kemal Sakaroğlu "Bu mübarek ayda, bu mübarek günlerde, toplumumuzun bir araya gelmesini, dayanışma ve kaynaşmasını, birlik beraberliğin sağlanması açısından bu tür programları düzenlemiş bulunmaktayız. Ben tekrar hepinize teşekkür ediyorum, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" şeklinde konuştu.

Daha sonra AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Latif Karadağ'ın birlik ve beraberlik konuşmanın ardından, Yavuzeli Belediye Başkanlığı katkılarıyla belediye binası önünde düzenlenen Ramazan Şenliği başladı. Programda Ramazan şenliğine geçilerek çocuklar için hacivat ve karagöz tiyatro gösterisi izlendikten sonra Grup Tillo " Musikisi Konseri" ilahileri ile beraber sohbetleri ile dolu dolu geçen program gece geç saatlere kadar sürdü. Grup Tillo Söylemiş olduğu birbirinden güzel ilahiler, dinleyiciler tarafından sık sık alkış alırken, diğer taraftan duygulu anlar yaşandığı görüldü.

Yavuzeli Şehit İbrahim Solak İlkokulu bahçesindeki iftar programına Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Yavuzeli Belediye Başkanlığı tarafından birlikte düzenlenen iftar yemeğine, Yavuzeli Kaymakamı Murtaza Ersöz, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan yardımcısı Latif Karadağ, Yavuzeli İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Kıdemli Başçavuş Nedim Siverekli, Belediye Başkanı Mustafa Kemal Sakaroğlu, İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Yardımcısı İbrahim Ağıllı, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Bağcı ve Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe Müftüsü Abdullah Yıldırım, Daire Amirleri ve yaklaşık olarak iki bin 500 vatandaş katıldı. - GAZİANTEPEt Restoranında Fiyat Şoku! Sipariş Vermediği Halde Masaya Getirilen Mezeler Hesaba Eklendi Erdoğan'dan 9 Kişinin Hayatını Kaybettiği Tren Kazasıyla İlgili Jet Talimat: Tüm Birimler Seferber Edilsin

Son Dakika! Eski Vali Hüseyin Avni Mutlu, Cezaevinden Tahliye Oldu