Son Dakika Haberleri: Yavuzeli'nde Bilim Şenliği Yapıldı

Yavuzeli'nde Bilim Şenliği Yapıldı

7 ay önce

Gaziantep'in Yavuzeli ilçesindeki Yavuz Sultan Selim Ortaokulunda TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliği'ne katılan öğrenciler, eserlerini sergiledi.

Yavuzeli'nde Bilim Şenliği Yapıldı, System.String[]
Gaziantep'in Yavuzeli ilçesindeki Yavuz Sultan Selim Ortaokulunda TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliği'ne katılan öğrenciler, eserlerini sergiledi.

Okulun Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Sevda Şener önderliğinde hazırlanan sergiye çok sayıda öğretmen ve öğrenci katkıda bulundu.

Sergiye, İlçe Kaymakamı Murtaza Ersöz, İlçe Jandarma Komutan Vekili Astsubay Kıdemli Başçavuş Sedat Güney, İlçe Emniyet Amir Vekili Komiser Yardımcısı İbrahim Ağıllı, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İmam Ali Eryiğit, Yavuz Sultan Selim Ortaokulu Müdürü Hüseyin Kaplan, okul müdürleri, öğrenci ve veliler katıldı.

Sergide öğrencilerle sohbet ederek projeleri hakkında bilgi alan Kaymakam Murtaza Ersöz, TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliği'ne katılan öğrencilerin çalışmalarını çok beğendiğini dile getirdi.

Okul Müdürü Hüseyin Kaplan DA eserlerin büyük bir emekle hazırlandığını belirterek, öğrencileri kutladı.Türk Tavuğunun Cinsel Gücü Artırdığı Gerekçesi ile Japonlar Türkiye'den 50 Bin Ton Tavuk Alacak Üç Büyükşehire Özel Seçim Anketi! İstanbul'da AK Parti ve CHP Başa Baş

Lastik-İş Genel Başkanı Karacan'ın Vurularak Öldürüldüğü Kavga Kamerada!