Yaya Geçitleri Belirginleştiriliyor - Son Dakika

Yaya Geçitleri Belirginleştiriliyor

10.09.2012 18:28
Yaya Geçitleri Belirginleştiriliyor, System.String[]

Yaya geçitleri daha belirgin hale getirilmeye devam ediyor.

Okullarda uyum eğitiminin başlaması ile birlikte yaya geçitlerini belirgin hale getirebilmek adına çalışmalar hızla devam etmekte olup, 3/9/2012 Pazartesi günü itibari ile Vilayet Meydanında trafik yol çizgileme çalışması devam etmektedir.

Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünce başta ana arterler olmak üzere şehir genelindeki cadde ve sokaklarda sürücü ve yayaların güvenli geçişleri için yol çizgi çalışması yapılıyor.

Başlatılan çalışmalar kapsamında; Karakaş Mahallesi İstasyon Caddesi'nde Hamdi Helvacı İ.Ö.O, Yayla Mahallesi Koşuyolu Caddesi'nde Vali Faik Üstün İ.Ö.O, Kocahıdır Mahallesi Kurtuluş Caddesi'nde Kocahıdır İ.Ö.O, Demirtaş Mahallesi Fuat Umay Caddesi'nde Ticaret Meslek Lisesi ve Vilayet Meydanında çizgileme çalışmaları yapılmıştır. Yol yapım çalışmalardan dolayı diğer cadde ve sokaklar daha sonra yaya geçitleri boyanarak belirgin hale getirilecektir.

Çalışmalar sırasında, araçların park etmemesi için çizgilenmiş yollar üzerine konik dubalar konularak, önlemler alınmaktadır.

Yaya Geçitleri Belirginleştiriliyor

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yaya Geçitleri Belirginleştiriliyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

HDP'li Garo Paylan'la Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay arasında 'şikayet' tartışması: Belgeleri ortaya koyarız Polis midibüsü şarampole devrildi: 1 şehit, 4 yaralı Çin'in "Koronavirüsün çıkış noktası Vuhan değil" iddiasına DSÖ'den yanıt gecikmedi: Oldukça spekülatif Nusret, Maradona'nın masasını kalıcı olarak rezerve etti Tayvan parlamentosunda milletvekilleri birbirlerine bağırsak attı Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı