Yayıncı Claudia Trimde Türkiye'de - Son Dakika

Yayıncı Claudia Trimde Türkiye'de

08.09.2011 15:09
Yayıncı Claudia Trimde Türkiye'de, System.String[]

Medya Derneği, uluslararası medyanın önde gelenisimlerini Türk medya çalışanlarıyla buluşturduğuetkinliklere bir yenisini daha ekliyor.

Kurulduğu günden bu yana USAToday, Al Jazeera, New York Times gibi önemli yayın kuruluşlarındantemsilcileri ağırlayan Medya Derneği'nin bu seferki konuğulüks tüketim pazarına yönelik yayıncılık yapan İspanyol'Le City Deluxe Group' CEO'su Claudia Trimde.

Bahçeşehir Üniversitesi'ninkatkılarıyla düzenlenecek olan konferans 13 Eylül Salıgünü saat 11:00'de üniversitenin Beşiktaşkampüsünde gerçekleştirilecek. Lükstüketim ürünlerinin markalandırılması ve lüks pazaraözel yayıncılığın konuşulacağı konferansa Türk medyasektörünün önde gelen isimleri de dinleyici olarakkatılacak. Konferansın sosyal medya sponsorluğunu ise Türkiye'nin önde gelen ajanslarından Dekatlon Buzzüstleniyor.

Lüks tüketim yayıncılığında uzman bir isimolan Trimde'in sahibi olduğu Le City Deluxe Group'a aitBARCELONA deluxe ve MADRID deluxe dergileri 2009 yılındaİspanya'nın önemli ödüllerinden 'Accesit award forBest Publication of the Year' ödülüne layıkgörüldü. Londra ,Milan, Paris, Moskova veMiami gibi dünyanınönemli şehirleri için özel versiyonları bulunan dergi,şimdi de İSTANBUL deluxe adıylaTürkiye'de.

İSTANBUL deluxe CEO'su AhmetBülbül, derginin kısa zamanda örnek alınacak biryayıncılığa imza atacağını belirterek, reklamverenler içinportal, iPad, iPhone ve Android uygulamalarıyla birçok farklımecrayı aynı anda uluslararası platforma taşıdıklarını ve busebeple büyük ilgiyle karşılandıklarını belirtiyor.

Lüks tüketim pazarına yönelikyayıncılığın konuşulacağı İngilizce konferansa katılmak ve dahadetaylı bilgi almak için 0 212 243 70 02 numaralı telefondan MedyaDerneği ile temasa geçebilirsiniz.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yayıncı Claudia Trimde Türkiye'de - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dev kargo gemisi, zodyak botla nasıl kaçırıldı? Konunun uzmanı, korsanların korkunç yöntemini anlattı Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti İtalya'da veri hatası nedeniyle bir hafta sokağa çıkma kısıtlaması uygulandı Deniz Akkaya, iç çamaşırlı yatak pozlarıyla sosyal medyayı salladı Meteoroloji'den peş peşe uyarılar! 6 kentimizde kuvvetli yağış, 4 bölgede de fırtına bekleniyor Erkek arkadaşı, 16 yaşındaki kız çocuğunu istismar etti! Mide bulandıran olay karnı büyüyünce ortaya çıktı Kiracı 'Allah belanızı versin' yazılı not bırakıp evini yaktı, binayı dumanlar sardı Yaşadığı hastalık sonrası 46 kiloya düşen Seren Serengil'in tedavisi sonuç verdi