Yayıncı Claudia Trimde Türkiye'de - Son Dakika

Yayıncı Claudia Trimde Türkiye'de

09.09.2011 12:01
Yayıncı Claudia Trimde Türkiye'de, System.String[]

Medya Derneği ve Bahçeşehir Üniversitesi Lüks Tüketim Yayıncısı İspanyol Claudıa Trımde'yı Konuk Ediyor.

Medya Derneği, uluslararası medyanın önde gelen isimlerini Türk medya çalışanlarıyla buluşturduğu etkinliklere bir yenisini daha ekliyor. Kurulduğu günden bu yana USA Today, Al Jazeera, New York Times gibi önemli yayın kuruluşlarından temsilcileri ağırlayan Medya Derneği'nin bu seferki konuğu lüks tüketim pazarına yönelik yayıncılık yapan İspanyol 'Le City Deluxe Group' CEO'su Claudia Trimde.

Bahçeşehir Üniversitesi'nin katkılarıyla düzenlenecek olan konferans 13 Eylül Salı günü saat 11:00'de üniversitenin Beşiktaş kampüsünde gerçekleştirilecek. Lüks tüketim ürünlerinin markalandırılması ve lüks pazara özel yayıncılığın konuşulacağı konferansa Türk medya sektörünün önde gelen isimleri de dinleyici olarak katılacak. Konferansın sosyal medya sponsorluğunu ise Türkiye'nin önde gelen ajanslarından Dekatlon Buzz üstleniyor.

Lüks tüketim yayıncılığında uzman bir isim olan Trimde'in sahibi olduğu Le City Deluxe Group'a ait BARCELONA deluxe ve MADRID deluxe dergileri 2009 yılında İspanya'nın önemli ödüllerinden 'Accesit award for Best Publication of the Year' ödülüne layık görüldü. Londra, Milan, Paris, Moskova ve Miami gibi dünyanın önemli şehirleri için özel versiyonları bulunan dergi, şimdi de İSTANBUL deluxe adıyla Türkiye'de.

İSTANBUL deluxe CEO'su Ahmet Bülbül, derginin kısa zamanda örnek alınacak bir yayıncılığa imza atacağını belirterek, reklamverenler için portal, iPad, iPhone ve Android uygulamalarıyla birçok farklı mecrayı aynı anda uluslararası platforma taşıdıklarını ve bu sebeple büyük ilgiyle karşılandıklarını belirtiyor.

Yayıncı Claudia Trimde Türkiye'de

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yayıncı Claudia Trimde Türkiye'de - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Siyasette "Militan" tartışması büyüyor! Erdoğan böyle seslendi: Herkes dava açsın Grup toplantısına Akşener'in Perinçek'e taktığı isim damga vurdu: Cinping Perinçek, Erdoğan'ı da Bahçeli'yi de esir almış Adaylığını açıklamak için düzenlediği iki toplantıyı da polis bastı yine de pes etmedi: Erdoğan'ın hamalı olacağım Kan donduran olay: Doktor, yoğun bakımda yer açmak için iki hastasını öldürdü Fenerbahçe, Porto'nun forveti Moussa Marega ile her konuda anlaştı İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı Bakanlık tek tek denetleyip cezalarını kesti! İşte fırsatçıların en fazla fahiş fiyat artışı yaptığı ürünler Yarı çıplak paylaşımlarına devam eden Deniz Akkaya, bu kez de yastık pozuyla olay oldu