Yayıncılık Dünyasına Taze Kan… 2645 Kitap'tan Merhaba… - Son Dakika

Yayıncılık Dünyasına Taze Kan… 2645 Kitap'tan Merhaba…

06.09.2018 08:48
Yayıncılık Dünyasına Taze Kan… 2645 Kitap'tan Merhaba…, System.String[]

2016 Yılında kurulan ve ana mecrası müzik yapım olan 2645 Records ve 2645 İstanbul Reklam Ajansı, şimdi de 2645 Kitap ile kitap, dergi ve masaüstü yayıncılık konularında faaliyete başladı.

Ülkemizde son yıllarda farklı türlerde yeni eserlerin genç okuyucuyu birer kitap okuru ve tüketicisi haline getirdiği gerçeğinden yola çıkan şirket,Gazeteci- Yazar Abdullah Özdoğan ve müzisyen kimliği kadar yazar kimliğiyle de geniş çevreler tarafından tanınan Volkan Sönmez ortaklığında, bir anonim şirket tüzel kişiliğinde ve 2645 Yayıncılık ve Ticaret A.Ş. adı altında kuruluşunu tamamladı.

Şirketin Genel Müdürlüğünüolarak, tüm içerik ve idari yönetiminden sorumlu 18 yılını D&R'da geçiren, sektöre yadsınamaz katkılar sağlayan veen sonD&R'da Satınalma Yöneticisi olarakgörev yapan Atilla Tutumlu üstlendi..

Çok yakında raflarda göreceğiniz markamızın adı ise: 2645 KİTAP.

Yayın planlamamızda, Eylül ve Ekim aylarda raflarda görmeyi planladığımız ilk kitabımız, son yılların müzik alanında en büyük çıkışını yakalayan, ilk klibi şu anda You Tube'da 256 Milyonu aşan, toplamda 4 şarkısıyla 500 milyon izlenmeyi yakalayan Çağatay Akman imzasını taşıyor. Çağatay, milyona yaklaşan instagram takipçisiyle aslında tam bir sosyal medya fenomeni.

İkinci sırada, rol aldığı iki sinema filmiyle 700 bin kişilik bir sinema izleyicisine ulaşan Halil Söyletmez'in kitabı var. Halil, instagramda 1.8 milyon kişi tarafından takip ediliyor ve YouTube kanalında her videosu milyon barajını aşıyor.

2645 Kitap'ın 3. Ürünü olarak yayınlanacak kitabımızda, Kral Grubu'nun Genel Yayın Koordinatörü, efsane radyocu Gezegen Mehmet (Mehmet Akbay) imzası olacak. Bir nesil Gezegen Mehmet'i dinleyerek büyüdü, şimdi onun nasıl Gezegen Mehmet olduğunu, başarılarını, mutluluklarını ve hayal kırıklıklarını kendi kaleminden okuyacak.

Şimdilik sizi bilgilendirebileceğimiz 4. Kitabımız ise, yakın tarihin kara kutularından Oral Çelik imzasını taşıyor. Özellikle bu kitapta Papa – Ağca ilişkisinin doğruları ve yanlışları son derece açık bir şekilde ilk defa kaleme alınıy

Yayıncılık Dünyasına Taze Kan… 2645 Kitap'tan Merhaba…

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yayıncılık Dünyasına Taze Kan… 2645 Kitap'tan Merhaba… - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Dolarda hareketli anlar yaşanıyor! Bir günde 30 kuruş birden yükseldi Şarkıcı Öykü Gürman, tepki çeken sözlerine açıklık getirdi: Yanlış anlaşıldım Yerli koronavirüs aşısı 44 kişiye uygulandı, yan etki görülmedi Altının kilogramı 470 bin 700 liraya yükseldi Türk gemisine yapılan baskınla ilgili Cihat Yaycı'dan bomba yorum: AB Zirvesi öncesi karşı koz elde etmeye kalktılar ancak başaramadılar Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Fikirtepe talimatı: Kentsel dönüşümü TOKİ ve Emlak Konut yapacak Ve korkulan oldu! İstanbul'daki koronavirüs haritasında her yer kırmızıya boyandı Vaka rekorları kırılan ABD'de yapılan düğün merasimi şoke etti: Sinagogdaki kutlamaya tam 7000 kişi katıldı