Yayladağı Belediyesi Çalışmaları - Son Dakika

Yayladağı Belediyesi Çalışmaları

05.01.2012 14:20
Yayladağı Belediyesi Çalışmaları, System.String[]

Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Kemal Dağıstanlı, Çedenelik Mahallesi'nin ilçenin en modern görünümlü mahallesi olacağını belirtti.

Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Kemal Dağıstanlı, Çedenelik Mahallesi'nin ilçenin en modern görünümlü mahallesi olacağını belirtti.

Belediye tarafından Çedenelik Mahallesi'nde sürdürülen altyapı çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Dağıstanlı, mahallede bugüne kadar kanalizasyon olmadığına değinerek, bölgenin altyapı sorununun çözümü için çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Bölgeye 2 bin metre kanalizasyon borusu döşediklerini anlatan Dağıstanlı, mahallede altyapı çalışmasının tamamlanmasının ardından üst yapı çalışmalarına da başlanacağını ifade etti.

Vatandaşlarla da sohbet eden Dağıstanlı, Çedenelik Mahallesi'nin kısa süre sonra ilçenin en modern görünümlü mahallesi olacağını dile getirdi.

- HATAY

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yayladağı Belediyesi Çalışmaları - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışta konuşmak isteyen ismi böyle uyardı: O mikrofonu milletvekilimize ver Arsenal ile sözleşmesini fesheden Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye hafta sonu imza atacağı ileri sürüldü Güzel model Anna Falchi, Lazio'nun Roma galibiyeti sonrası soyundu İki adamla aynı anda sözlenip, 60 bin TL dolandırdı: Ciddi düşünüyordum, evlenecektim 14 yaşındaki kız çocuğuna tacizde bulunan market sahibine gözaltı! 1.5 yıldır devam ediyormuş Gelin ve damadın 'Gerdek partisi' sosyal medya kullanıcılarının tepkisini çekti Dünya, öz kızlarını 5 yıldır kafese kapatan aileyi konuşuyor! Kıyafetlerini yediği için çuval giydirmişler Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü ile İBB Sözcüsü Ongun Twitter'da atıştı