Yayladağı'nda 'erken Rezervasyon' Duyurusu - Son Dakika

Yayladağı'nda 'erken Rezervasyon' Duyurusu

06.01.2012 13:20
Yayladağı'nda 'erken Rezervasyon' Duyurusu, System.String[]

Hatay İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce Yayladağı'nda "Erken Rezervasyon Kampanyası" hakkında bildiri dağıtıldı.

Hatay İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünce Yayladağı'nda "Erken Rezervasyon Kampanyası" hakkında bildiri dağıtıldı.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay tarafından 22 Aralık 2011'de başlatılan kampanya kapsamında, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ekipleri, ilçede kampanyayla ilgili bildiri dağıttı.

Bildiride, "2011 yılında Bakanlığımız, TÜRSAB, TUROFED, Türk Hava Yolları, Pegasus Hava Yolları, Türkiye İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Denizbank, Finansbank işbirliğiyle gerçekleştirilen 'Erken Rezervasyon Kampanyası' geniş kitlelere ulaşmış ve rezervasyon artırılmıştır" ifadesine yer verildi.

Vatandaşların, tatillerinde ödeme kolaylıkları ve indirimli fiyatlardan yararlanması için 30 Mayıs 2012 tarihine kadar erken rezervasyon yaptırabileceği kaydedildi.

- HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yayladağı'nda 'erken Rezervasyon' Duyurusu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi İran lideri Hamaney, Macron'un tavrını "ahmakça" olarak nitelendirdi Medipol Başakşehir, Şampiyonlar Ligi'ndeki ikinci maçında PSG'ye boyun eğdi Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de 4 ay önce doğum yapan Aslıhan Turan, 3. çocuk için doktoruyla görüşmeye başladı