Yayladağı'nda "Göç Önleyici İstihdam Projeleri" Toplantısı - Son Dakika

Yayladağı'nda "Göç Önleyici İstihdam Projeleri" Toplantısı

26.11.2012 11:00
Yayladağı'nda

Yayladağı ilçesinde "Göç önleyici istihdam projeleri" toplantısı yapıldı.

Yayladağı ilçesinde "Göç önleyici istihdam projeleri" toplantısı yapıldı.

Kırkasır Gazetesi tarafından organize edilen toplantı, Yayladağı ilçe merkezi ile Şenköy, Kışlak, Yeditepe ve Karaköse beldelerinde gerçekleştirildi.

Kırkasır Gazetesi imtiyaz sahibi Cahit Aşkar, ilçenin en önemli sorununun istihdama bağlı olarak sürekli göç vermesi olduğunu kaydetti.

İstanbul Üniversitesi'nden Prof. Dr. Mustafa Kaçar, Yrd. Doç. Dr. Ahmet Ertek ve Yatırım Uzmanı Hakan Alkan ile birlikte ilçe ve beldelerde halkla bir araya geleceklerini ifade eden Aşkar, Yayladağı'nın geleceği için projeler hazırlanacağını belirtti.

Muhabir: Erdal Türkoğlu

Yayıncı: İsmihan Özgüven - HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yayladağı'nda 'Göç Önleyici İstihdam Projeleri' Toplantısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

G.Saray Falcao'yu satarsa, bonservisinin yüzde 60'ı Monaco'ya verilecek Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt FIFA'daki dosyaları nedeniyle Beşiktaş ocak ayında transfer yapamayabilir İstanbul'daki toplantıya çağrılmayan İmamoğlu suskunluğunu bozdu: Büyük nezaketsizlik Son dakika: Kayseri'deki bombalı saldırının faili PKK'lı terörist Irak'ta yakalanıp Türkiye'ye getirildi Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki pandemi toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin Rus otel sahibi 15 kişilik grupla basıp kiracısına işkence yaptı