Yayladağı Şoförler Odasından D4 Belgesi Duyurusu - Son Dakika

Yayladağı Şoförler Odasından D4 Belgesi Duyurusu

03.01.2012 11:48
Yayladağı Şoförler Odasından D4 Belgesi Duyurusu, System.String[]

Yayladağı Şoförler Odası Başkanı Vedat Bahadır, D4 belgesi alma süresinin uzatıldığını kaydetti.

Yayladağı Şoförler Odası Başkanı Vedat Bahadır, D4 belgesi alma süresinin uzatıldığını kaydetti.

Bahadır, yaptığı yazılı açıklamada, tüm ticari minibüs şoförlerinin alması gereken D4 belgesi süresinin, 29 Ocak tarihine kadar uzatıldığını belirterek, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonun girişimleri sonucu sürenin uzatıldığını ve zor durumda kalan şoför esnafın içinde bulunduğu mağduriyetinin giderildiğini söyledi.

Sürenin uzatılmasına katkı sunan federasyon yetkilileri ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'a şoförler adına teşekkür eden Bahadır, D4 belgesi olmayan sürücülerin müracaatta bulunmasını istedi.

- HATAY

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yayladağı Şoförler Odasından D4 Belgesi Duyurusu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Marcus Thuram, kendisini tanımayan güvenlik görevlisine Google'dan fotoğraflarını gösterdi Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Aliyev, "Ermenileri iti kovar gibi kovuyoruz" demişti! Azerbaycan, yerli kamikaze İHA'sına "İti Kovan" adını verdi Güne düşüşle başlayan altının gram fiyatı 481 liradan işlem görüyor Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi Paşinyan "Karabağ olmazsa biteriz, silahlanın" çağrısı yapmıştı! Azerbaycan, Karabağ'ın kalbine giden kenti kuşattı Para karşılığı birlikte olmak için anlaştığı kadın ve çetesi, inşaat işçisine kabus yaşattı