Son Dakika Haberleri: Yayman, Muhtarların Rozetlerini Taktı

Yayman, Muhtarların Rozetlerini Taktı

6 gün önce

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş ile birlikte göreve başlayan muhtarlarla bir araya gelerek muhtarlık rozetlerini taktı.

Yayman, Muhtarların Rozetlerini Taktı, System.String[]
AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş ile birlikte göreve başlayan muhtarlarla bir araya gelerek muhtarlık rozetlerini taktı.

Yayman, Belediye Başkanı Karataş'ın makamında muhtarlara yaptığı konuşmada, ilerleyen günlerde mahalle mahalle gezerek teşekkür ziyaretlerinde bulunacaklarını söyledi.

İlçeye yapılacak hizmetler hakkında bilgiler veren Yayman, şunları kaydetti:

"Hassa tüneli için Allah izin verirse sonuna kadar mücadele edeceğim, takipçisi olacağım. Sizlerden aldığımız güçle Hassaya bir devlet hastanesi yapacağız. Aynı zamanda bir hükümet konağı ve bazı mahallerimize gölet projelerimiz var. Bunların hepsini tek tek takip edeceğiz. Bu dönem içerisinde yolu olmayan, suyu olmayan hiç bir mahalle bırakmamayı hedefliyoruz. Sizlerden başka bir ricam da mahallelerinizde kullanılmayan bina veya atıl durumda okulları gerekli çalışmaları yaparak muhtarlık binalarına dönüştürmeniz. Bizlerde sizlerde elimizden gelen desteği sağlayacağız."

Hassa Belediye Başkanı Karataş da muhtarlarla birlikte dayanışma içerisinde çalışacakları söyledi.

Seçimin artık geride kaldığının altını çizen Karataş, muhtarlara oy veren vermeyen ayırt etmeden herkese eşit bir şekilde ayrım yapmadan hizmet etmeleri konusunda uyarılarda bulundu.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 04:00 Kaynak: AAYSK, İstanbul İtirazlarını Bugün Görüşmeye Devam Edecek YSK'nın İstanbul Toplantısı Sonrası AK Parti'den Açıklama: Delillerimiz Sağlam Kayseri'ye 1 Milyon 260 Bin Metrekarelik Millet Bahçesi YSK, AK Parti'nin İtirazını Reddetti, "KHK'lılar Oy Kullanabilir" Dedi