Son Dakika Haberleri: Yaz Spor Okulunda Yelkenli Kursuna Yoğun İlgi

Yaz Spor Okulunda Yelkenli Kursuna Yoğun İlgi

6 yıl önce

Antalya'da düzenlenen yelkenli yaz spor okuluna 250 öğrenci katıldı.2012-2013 eğitim ve öğretim yılının sona ermesiyle yaz tatilini çocuklar yaz spor okullarında geçiriyor.

Yaz Spor Okulunda Yelkenli Kursuna Yoğun İlgi, System.String[]
Antalya'da düzenlenen yelkenli yaz spor okuluna 250 öğrenci katıldı.

2012-2013 eğitim ve öğretim yılının sona ermesiyle yaz tatilini çocuklar yaz spor okullarında geçiriyor. Hafta içi pazartesi, çarşamba, cuma günü saat 10.00-13.00 arasında yapılan antrenmanlar Çelebi Liman Marina'da gerçekleştiriliyor. 7-18 yaş gurubunun katıldığı antrenmanlara yaklaşık 250 çocuk katılıyor. Yelken taktik kuralları ve teknik bilgileri hakkında temel eğitimleri ise antrenör Gamze Akdeniz veriyor.

Yelken yaz okulları antrenmanları üzerine konuşan Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, bu sene düzenledikleri yaz spor okullarına 8 bin 225 başvuru olduğunu açıkladı.

Bu sayının yaz spor okullarında tarihi bir başarı olduğuna dikkat çeken Hacıcaferoğlu, "Açılan yaz spor okullarında çocuklarımız hem sporun güzelliklerini yaşayacaklar hem de güzel bir arkadaşlık ortamı bulacaklar. 7-18 yaş gurubunda açtığımız Yelken branşına ilginin büyük olması bizleri sevindirdi. Akdeniz'de deniz bir tutkudur bu tutkuyu çocukların sporla paylaşması tutkunun daha da çok artması demektir." dedi.
Haber Yayın Tarihi : 30.07.2013 11:18 Kaynak: CHAAyının mağarada esir aldığı adam, 1 ay boyunca idrarını içerek hayatta kaldı Ali Babacan'ın Erdoğan'a sunduğu dosyanın detayları belli oldu! Karısının eski sevgilisi tarafından sokak ortasında öldürüldü! Olay güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı