Yazar Buket Uzuner, Erü'de Söyleşi Yaptı - Son Dakika

Yazar Buket Uzuner, Erü'de Söyleşi Yaptı

06.10.2018 09:41
Yazar Buket Uzuner, Erü'de Söyleşi Yaptı

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü tarafından Yazar Buket Uzuner’in katılımı ile “Bir Kayseri Romanı Olarak Hava ve İklim-Kurgu” konulu söyleşi ve imza günü düzenlendi.

Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü tarafından Yazar Buket Uzuner'in katılımı ile "Bir Kayseri Romanı Olarak Hava ve İklim-Kurgu" konulu söyleşi ve imza günü düzenlendi.

Sabancı Kültür Sitesi'nde düzenlenen etkinliğe; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recai Kılıç, Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet Kasım Özgen, Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Aktan, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adnan Öztürk, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hülya Argunşah ile çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hülya Argunşah'ın açılış konuşmasının ardından Yazar Buket Uzuner, Selçuklu Hükümdarı 2. Kılıçarslan'ın kızı Gevher Nesibe Sultan'ın hayatını anlatan "Uyumsuz Defne Kaman'ın Maceraları Hava" kitabının yazım süreci ve içeriğini anlattı.

Söyleşinin ardından Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recai Kılıç, Yazar Buket Uzuner'e plaket takdim etti. Etkinlik, Yazar Uzuner'in okuyucularına kitaplarını imzalamasının ardından sona erdi. - KAYSERİ

Yazar Buket Uzuner, Erü'de Söyleşi Yaptı
Yazar Buket Uzuner, Erü'de Söyleşi Yaptı

YORUMLAR
500
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, 'Uluslararası Kudüs ve Mescid-i Aksa Sempozyumu'nda konuştu Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, 'Uluslararası Kudüs ve Mescid-i Aksa Sempozyumu'nda konuştu Ali Erbaş: Kudüs'ün esaretini meşrulaştıracak her söylem insanlık suçudur Ali Erbaş: Kudüs'ün esaretini meşrulaştıracak her söylem insanlık suçudur Burkina Faso'da düzenlenen terör saldırısında 11 asker öldürüldü Burkina Faso'da düzenlenen terör saldırısında 11 asker öldürüldü
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Yazar Buket Uzuner, Erü'de Söyleşi Yaptı - Son Dakika


Advertisement