Yazar Cenk Yüksel Yeni Sıngle Çalışması ''GÜLE Güle'' İle Bizlerle… - Son Dakika

Yazar Cenk Yüksel Yeni Sıngle Çalışması ''GÜLE Güle'' İle Bizlerle…

08.12.2018 14:10
Yazar Cenk Yüksel Yeni Sıngle Çalışması ''GÜLE Güle'' İle Bizlerle…, System.String[]

Cenk Yüksel müzik kariyerine Türkiye'de ve New York, Strasbourg, Frankfurt, Casablanca, Moskova, Selanik gibi dünya şehirlerinde verdiği konserleri, Yeşilçam Şarkıları ve Kaset Şarkıları konsept projeleriyle devam ediyor.

Ve şimdi Cenk Yüksel sözü ve bestesi kendisine ait olan , Türkiye'de önde gelen pek çok vokal sanatçının henüz müzik marketlerde yerini almadan seslendirmek istedikleri muhteşem slow parçası "Güle Güle" ile müzik kariyerini taçlandırıyor.

"Güle Güle" sadece söz, beste ve düzenlemesiyle değil aynı zamanda Cenk Yüksel'in duygu dolu yorumuyla da son döneme damgasını vuran en iddialı slow parçalardan biri.

İ.T.Ü. Devlet Konservatuarı Türk Müziği Şan bölümü ve İ.Ü. Devlet Konservatuarı Opera Şan bölümleri mezunu ve doktora düzeyinde akademik kariyeri devam eden Cenk Yüksel'in, Hayvan hakları ve Kadına Yönelik şiddet konusunda aktivist ve konuşmacı olarak yer aldığı sosyal sorumluluk projeleri de mevcut. Sanatçı aynı zamanda Nefes, Beden Dili ve Etkili İletişim, Diksiyon ve benzeri konularda Ulusal ve Uluslararası firmalara kurumsal eğitimler vermekte. Cenk Yüksel'in kaleme aldığı ve kişisel gelişim alanında bir mutlu yaşam rehberi olma özelliğini taşıyan kitabı da yakın zamanda okuyucularıyla buluşacak.

Yazar Cenk Yüksel Yeni Sıngle Çalışması ''GÜLE Güle'' İle Bizlerle…

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yazar Cenk Yüksel Yeni Sıngle Çalışması ''GÜLE Güle'' İle Bizlerle… - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Depremde tuzla buz olan Doğanlar Apartmanı'yla ilgili kan donduran gerçek ortaya çıktı! Belediye 2 yıl önce çürük raporu vermiş Tuvana Türkay'ın da koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı Paşinyan'dan skandal Karabağ sözleri: Azerbaycan bölgeyi ele geçirirse soykırım yapacak Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Azerbaycan ordusu, askeri mevzilere sızmaya çalışan Ermeni sabotaj grubunu imha etti Anne ve 3 çocuğu enkaz altından çıkarılmıştı! Sağ kurtarılan bir çocuk hastanede hayatını kaybetti Şarkıcı Doğuş'tan kan donduran itiraflar: Birini öldürmeye teşebbüs ettim