Yazar Demirtaş Ceyhun'un Ailesi'nden Adana Büyükşehir Belediyesi'ne Teşekkür - Son Dakika

Yazar Demirtaş Ceyhun'un Ailesi'nden Adana Büyükşehir Belediyesi'ne Teşekkür

17.09.2011 13:20
Yazar Demirtaş Ceyhun'un Ailesi'nden Adana Büyükşehir Belediyesi'ne Teşekkür, System.String[]

Demirtaş Ceyhun'un oğlu, eski Avrupa Parlamentosu Milletvekili Ozan Ceyhun, Belediye Meclisi'nin kentin çeşitli bölgelerinde yeni açılan cadde ve bulvarlara sanatçı isimlerinin verilmesiyle ilgili kararına teşekkür etti.

Adanalı yazar Demirtaş Ceyhun'un oğlu, eski Avrupa Parlamentosu Milletvekili Ozan Ceyhun, Adana Büyükşehir Belediye Meclisi'nin kararıyla kentin çeşitli bölgelerinde yeni açılan cadde ve bulvara sanatçı isimlerinin verilmesiyle ilgili komisyon raporunu oy birliği ile kabul edilmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini belirtti.

Ceyhun, yazılı açıklamasında, Adana'nın yetiştirdiği Türkiye'nin değerlerinden biri olan Demirtaş Ceyhun'un adının Adana'da bir caddeye verilmesi kararının başta annesi Günöz Ceyhun, kızkardeşi Asya Ceyhun olmak üzere aileyi çok sevindirdiğini belirtti.

Demirtaş Ceyhun'un adının Adana'da bir caddeye verilmesi kararına bu öneriyi sunarak öncülük eden Belediye Meclisi üyesi Bekir Sıtkı Özer başta olmak üzere tüm bu karara katkısı geçen ve onaylayan meclisi üyelerine teşekkür eden Ceyhun, "Eğer mümkün olursa Demirtaş Ceyhun'un adının yazılı olduğu tabelaların onun doğum günü olan 17 Aralık 2011 tarihinde kararlaştırılan caddeye dostlarıyla birlikte doğum gününü kutlarcasına takılması bizi çok mutlu eder. Elbette biz de ailece bu önemli günde Adanamızın gururu Demirtaş Ceyhun'un ailesi olarak bu onuru yaşamak için o caddede olacağız. Tekrardan teşekkürlerimizi iletiriz" ifadelerini kullandı.

- ADANA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yazar Demirtaş Ceyhun'un Ailesi'nden Adana Büyükşehir Belediyesi'ne Teşekkür - Son Dakika


Son Dakika

Ünlü şarkıcı Sibel Tüzün, Ankara Anlaşması'yla Londra'ya yerleşti Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü: Hastanelerimiz, yoğun bakımlar doluyor Tartışmalı Oxford-Astrazeneca koronavirüs aşısı yeniden incelenecek Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması saat kaçta başlıyor? İçişleri Bakanlığı detayları paylaştı İranlı nükleer bilimci Fahrizade'nin öldürülmesi sonrası Netanyahu'dan itiraf gibi sözler: Gergin günler bizi bekliyor Jese Rodriguez'in sevgilisinin doğum günü partisine gitmesi taraftarı çileden çıkardı Türkiye'ye damga vuran Palu ailesi hakim karşısında! Sanık Tuncer Ustael: Evime bomba attılar Çakıcı'dan Kılıçdaroğlu'na yeni mektup: Sende beni öldürtebilecek yürek var mı bay Kemal?