Yazar Gülten Dayıoğlu, Siirt'teki akademisyen, öğretmen ve öğrencilerle söyleşide buluştu - Son Dakika

Yazar Gülten Dayıoğlu, Siirt'teki akademisyen, öğretmen ve öğrencilerle söyleşide buluştu

04.05.2021 20:43
Yazar Gülten Dayıoğlu, Siirt'teki akademisyen, öğretmen ve öğrencilerle söyleşide buluştu, System.String[]

Yazar Gülten Dayıoğlu, Siirt Üniversitesinin (SİÜ) düzenlediği çevrimiçi söyleşide akademisyen, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Yazar Gülten Dayıoğlu, Siirt Üniversitesinin (SİÜ) düzenlediği çevrimiçi söyleşide akademisyen, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Yazar Dayıoğlu, SİÜ Öğretme ve Öğrenme Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Eğitim Fakültesinin iş birliğiyle düzenlenen ve Doç. Dr. Erhan Akın ve Doç. Dr. Sevda Koç Akran'ın moderatörlüğünde gerçekleştirilen söyleşide, anılarını paylaştı.

Yazarlığa nasıl başladığına ilişkin bilgi veren ve kitap okuma konusunda öğrencilere tavsiyelerde bulunan Dayıoğlu, kitaplarıyla ilgili öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Dayıoğlu, Doç. Dr. Akın'ın kayıp kitabına ilişkin sorusuna, gazete ilanı sonucu ilgili kitabın bir balıkçıda çalışan mühendis tarafından bulunduğunu ve kendisine ulaştırılmasıyla yayımlandığını anlattı.

Dayıoğlu, bir öğrencinin sorusu üzerine eserlerinin kaynağının yaşam, tarih ve uzay gibi çeşitli alanlar olduğunu ifade etti.

Dayıoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sonrası Siirt'e gelerek söyleşiye katılanlarla yüz yüze bir söyleşi gerçekleştirmek istediğini kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yazar Gülten Dayıoğlu, Siirt'teki akademisyen, öğretmen ve öğrencilerle söyleşide buluştu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kademeli normalleşmede yeni iddia! Hedef yaz sezonunu 'en yasaksız' haliyle geçirebilmek Kademeli normalleşmede yeni iddia! Hedef yaz sezonunu 'en yasaksız' haliyle geçirebilmek Suriye'den İsrail tarafına 3 roket atıldı Suriye'den İsrail tarafına 3 roket atıldı Filistin: ABD'nin sessizliği katliamlara yol açtı Filistin: ABD'nin sessizliği katliamlara yol açtı İsrailli yerleşimciler, Doğu Kudüs'te Filistinlilere ateş açtı İsrailli yerleşimciler, Doğu Kudüs'te Filistinlilere ateş açtı Netanyahu'nun 'saldırılar sürecek' tehdidinin ardından Hamas'tan ayaklanma çağrısı Netanyahu'nun 'saldırılar sürecek' tehdidinin ardından Hamas'tan ayaklanma çağrısı Bakan Varank'tan Kılıçdaroğlu'na erken seçim cevabı: Girdiği her seçimi kaybetmiş biri için çok cesurca sözler Bakan Varank'tan Kılıçdaroğlu'na erken seçim cevabı: Girdiği her seçimi kaybetmiş biri için çok cesurca sözler Avcılar'da 23 kişilik ev partisini polis bastı, rekor ceza kesildi Avcılar'da 23 kişilik ev partisini polis bastı, rekor ceza kesildi ABD'de sayısal loto 'talihlisi' 219 milyonluk bileti pantolonun cebinde unutarak yanlışlıkla yıkadı ABD'de sayısal loto 'talihlisi' 219 milyonluk bileti pantolonun cebinde unutarak yanlışlıkla yıkadı
Advertisement