Son Dakika Haberleri: Yazarın Dilinden Programı Kitap Fuarı'na Taşınıyor

Yazarın Dilinden Programı Kitap Fuarı'na Taşınıyor

5 gün önce

Radyo Trafik'te Mert Erdoğan'ın hazırlayıp sunduğu Yazarın Dilinden programı, 37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı'na taşınıyor.

Yazarın Dilinden Programı Kitap Fuarı'na Taşınıyor, System.String[]

Fuar boyunca Radyo Trafik canlı yayın aracından gerçekleşecek programda,yazar, oyuncu, sunucu ve gazete dünyasından bir çok önemli isim ağırlanacak.

Türkiye'nin ilk trafik radyosu Radyo Trafik'te her Cuma günü saat 16.00'da yayınlanan, ilgiyle takip edilen program "Yazarın Dilinden" 37. Uluslararası Kitap Fuarı'na özel olarak, 10-11 Kasım ile 17-18 Kasım tarihlerinde fuar alanından gerçekleşecek. Program kapsamında birbirinden ünlü yazar, oyuncu, sunucu ve değerli gazeteciyi Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi 8. Hall ön avlu'da yayın aracında ağırlayacak Radyo Trafik ekibi, ele aldığı konuları canlı olarak fuar katılımcılarına ve dinleyicilerine aktaracak.

Radyo dünyasına bambaşka bir bakış açısı getiren Radyo Trafik, 10-11 Kasım ile 17-18 Kasım tarihlerinde; Gülten Dayıoğlu, İnci Aral, Nermin Bezmen, Ayşe Kulin, Nebil Özgentürk, Mine Kırıkkanat, Mario Levi, Hüsnü Arkan, Kerem Fırtına, Saba Tümer ve bir çok değerli isimi canlı yayın aracında misafir edecek.
ABD'den Fethullah Gülen'in İadesiyle İlgili Açıklama: Herhangi Bir Görüşme Yok ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey'den PKK İtirafı: Türkler Bize Zorluk Çıkardı!

AK Parti'li Milletvekilinin Amcası Evinde Ölü Bulundu! ABD Basını, Trump'ın Bakanlıklara Fethullah Gülen İçin Talimat Verdiğini Duyurdu: İadesi İçin Yasal Yol Bulun