Yedaş'tan Sürücülere Uyarı - Son Dakika

Yedaş'tan Sürücülere Uyarı

05.01.2012 19:40
Yedaş'tan Sürücülere Uyarı, System.String[]

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ), şehirler arası yollarda aydınlatma direkleri değişimi nedeniyle sürücülerin dikkati olması konusunda uyardı.

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ), şehirler arası yollarda aydınlatma direkleri değişimi nedeniyle sürücülerin dikkati olması konusunda uyardı.

YEDAŞ'dan yapılan yazılı açıklamada, trafik kazalarında özellikle sürücülerin can ve mal kaybına yol açan eski beton aydınlatma direklerini, sistemli ve hızlı bir şekilde galvaniz direklerle değiştirildiği belirtildi.

Direk değişimi esnasında yollara ikaz işaretleri konulduğunu ve bu konuda sürücülerin dikkatli olması gerektiği belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Çarşamba Havaalanı'ndan itibaren 19 Mayıs ilçesine kadar aydınlatma yapılacak. Toplam maliyeti 4 milyon 699 bin 333 liralık bir yatırımla Çevre Yolu, Barış Bulvarı, Tekkeköy ilçe Kavşağı ile 19 Mayıs İlçesi arasında 69 kilometre refüj aydınlatılması yapılıyor. Tüm enerji akışı yer altından yapılacak ve yüksek teknolojiyle çalışma yaptığımız her alan kesintisiz ve kaliteli enerjiye kavuşacak."

- SAMSUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Yedaş'tan Sürücülere Uyarı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Aliyev, "Ermenileri iti kovar gibi kovuyoruz" demişti! Azerbaycan, yerli kamikaze İHA'sına "İti Kovan" adını verdi Ünlü oyuncu Natalie Portman, arkadaşlarıyla birlikte kadın futbol takımı kuruyor Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı Para karşılığı birlikte olmak için anlaştığı kadın ve çetesi, inşaat işçisine kabus yaşattı Müzik duyunca oynamadan duramıyor, trafik cezası kesilirken bile göbek atıyor