Yedi Kocalı Hürmüz Filmi - Son Dakika

Yedi Kocalı Hürmüz Filmi

09.07.2011 10:21
Yedi Kocalı Hürmüz Filmi

Yedi Kocalı Hürmüz filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Yedi Kocalı Hürmüz filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Hürmüz güzeller güzeli bir kadındır, kocası Ömer hapistedir ve onu çok sevmektedir. Kocasınında kendisine çok sadık olduğunu düşünür ama bir gün onu ziyarete gittiğinde kendisinden başka altı eşi daha olduğunu öğrenir ve bunu kendine yediremez ve Ömer'den intikam almaya başlar. Hızır Reis,Bekçi Hasan,Tulumbacı Hayri,Hallaç Rüstem ve Berber Hasan. Hürmüz sırayla hepsiyle evlenir ve hepsini gerdek gecesi kaçırır. Hürmüz'ün gönlü ise doktordadır.

Yönetmen: Atıf Yılmaz

Senaryo: Sadık Şendil, Ayşe Şasa

Oyuncular: Süleyman Turan, Ali Şen, Salih Güney, Tanju Gürsu, Türkan Şoray

Filmin Türü: Komedi, Romantik,

Orijinal Adı: Yedi Kocalı Hürmüz

Yapımcı Firma: Hisar Film

Yapım Yılı: 1971

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

YORUMLAR
500
Aldıkları zammı öğrenen belediye işçileri, davul zurna eşliğinde çiftetelli oynayarak kutlama yaptı Aldıkları zammı öğrenen belediye işçileri, davul zurna eşliğinde çiftetelli oynayarak kutlama yaptı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılacağı tören öncesi CHP'li belediyenin işçilerinden ek zam eylemi! Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılacağı tören öncesi CHP'li belediyenin işçilerinden ek zam eylemi! Finlandiya Başbakanı Marin, tepki toplayan partinin ardından uyuşturucu testi yaptırdı Finlandiya Başbakanı Marin, tepki toplayan partinin ardından uyuşturucu testi yaptırdı

Son Dakika Güncel Yedi Kocalı Hürmüz Filmi - Son Dakika


Advertisement