Son Dakika Haberleri: Yedikleri Şekerden Zehirlenen 8 Öğrenci Hastaneye Kaldırıldı

Yedikleri Şekerden Zehirlenen 8 Öğrenci Hastaneye Kaldırıldı

7 gün önce

Yedikleri şekerden zehirlenen 8 öğrenci hastaneye kaldırıldıŞANLIURFA - Şanlıurfa'da bir okulun kantininden aldıkları naneli şekerden yiyen 8 öğrenci, bulantı ve karın ağrısı şikayetiyle ambulanslarla çeşitli hastanelere kaldırıldı.

Yedikleri şekerden zehirlenen 8 öğrenci hastaneye kaldırıldı

ŞANLIURFA - Şanlıurfa'da bir okulun kantininden aldıkları naneli şekerden yiyen 8 öğrenci, bulantı ve karın ağrısı şikayetiyle ambulanslarla çeşitli hastanelere kaldırıldı.
Edinilen bilgiye göre olay, sabah saatlerinde Bağlarbaşı Mahallesi'ndeki Şehitlik İlkokulunda meydana geldi. İddiaya göre, bir öğrenci okul kantininden aldığı naneli şekeri, arkadaşlarıyla paylaştı. Şekerden yiyen öğrencilerin karın ağrısı ve bulantı şikayeti üzerine sınıf öğretmeni, durumu okul idaresine aktararak 112 Acil Sağlık ekiplerinden yardım istedi. İhbarla okula gelen sağlık görevlileri, 8 öğrenciyi ambulanslarla kentteki çeşitli hastanelerde götürdü. Acil serviste tedaviye alınan öğrencilerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUMLAR


CHP Otobüsünde 14 Yaşındaki Erkek Çocuğunu Taciz Eden CHP'li Yönetici Tutuklandı Otel Şefi, Stajyer Kızı İlaçla Uyutup Çıplak Fotoğrafını Çekti, Yıllarca Zorla İlişkiye Girdi

Annesi Hırsızlık Yaparken Çocuğu Utanıp Yüzünü Gizlemişti, Mağaza Sahibi O Anları Anlattı Suçüstü Yakalanan Hırsızın Sözleri Şaşırttı: Ne Yapıyorsak Eroin Yüzünden