Yedikule Hayat Yokuşu Dizisine 2 Ünlü İsim Daha Katıldı - Son Dakika

Yedikule Hayat Yokuşu Dizisine 2 Ünlü İsim Daha Katıldı

12.09.2014 18:58
Yedikule Hayat Yokuşu Dizisine 2 Ünlü İsim Daha Katıldı, System.String[]

TRT 1'de Eylül ayı içinde seyirciyle buluşacak olan Yedikule Hayat Yokuşu dizisine oyuncu Defne Yalnız ve Gizem Güven de katıldı.

Çekimleri tüm hızıyla devam eden ve Eylül ayı içinde TRT 1'de seyirciyle buluşacak olan "Yedikule Hayat Yokuşu" dizisine ünlü oyuncular Defne Yalnız ve Gizem Güven de katıldı.

Başrollerini Cem Davran, Asuman Dabak, Levent Özdilek'in paylaştığı Yedikule Hayat Yokuşu dizisine ünlü oyuncu Rojda Demirer'den sonra yılların sinema ve televizyonların efsane oyuncusu Defne Yalnız da eklendi. Yedikule ailesine katılan ünlü oyuncu Defne Yalnız, dizide Külhan'ın annesi Hamiyet'i oynayacak. Defne Yalnız çekimlerin yapıldığı Yedikule sakinleri tarafından da büyük ilgi gördü ve sette de yaptığı esprilerle herkesi güldürdü.

SİHİRLİ ANNEM'İN CEREN'İ YEDİKULE HAYAT YOKUŞU'NDA

Yine televizyon dizilerinin klasiği haline gelen Sihirli Annem'de oynadığı Ceren karakteriyle milyonların hayranı olan Gizem Güven de Yedikule Hayat Yokuşuna transfer olan bir diğer isim oldu. 3 yaşından itibaren çeşitli reklam ve dizilerde oynayan, küçük yaşta şöhreti yakalayan Gizem Güven artık büyüdü ve TRT 1 Yedikule Hayat Yokuşu dizisinde bu kez lise öğrencisi Ayfer'i canlandıracak.

Bu arada daha önce TRT 1 ekranlarında "Hayat Yokuşu" olarak seyirciyle buluşan dizinin adı "Yedikule Hayat Yokuşu" olarak değişti ve çekim yapılan Yedikule Mahallesi'nin adı verildi.

Özer Kızıltan'ın yönettiği filmde, yapımcı Sonart Medya adına Ahmet Nesim Şahin, Genel yönetmeni ise Usta yönetmen Mesut Uçakan. Sıcak bir aile dizisi olan "Yedikule Hayat Yokuşu", Eylül ayı içinde TRT 1'de izleyiciye merhaba diyecek. - İSTANBUL

Yedikule Hayat Yokuşu Dizisine 2 Ünlü İsim Daha Katıldı
Yedikule Hayat Yokuşu Dizisine 2 Ünlü İsim Daha Katıldı
Yedikule Hayat Yokuşu Dizisine 2 Ünlü İsim Daha Katıldı
Yedikule Hayat Yokuşu Dizisine 2 Ünlü İsim Daha Katıldı
Yedikule Hayat Yokuşu Dizisine 2 Ünlü İsim Daha Katıldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Magazin Yedikule Hayat Yokuşu Dizisine 2 Ünlü İsim Daha Katıldı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Yüzme havuzu, hamam, sauna, masaj salonu ve lunaparkların faaliyetleri durduruldu Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlamasının detayları belli oldu Herkes bu tehlikeyi göz ardı etmişti! ABD'li yetkililer, halkı aşı dolandırıcılarına karşı uyardı Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Son Dakika: Hafta içi saat 21.00-05.00 arası, hafta sonu ise kesintisiz sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak