Son Dakika Haberleri: Yeditepe Üniversitesi, İstanbul Tercih Fuarında

Yeditepe Üniversitesi, İstanbul Tercih Fuarında

11 ay önce

Yeditepe Üniversitesi, aday öğrencilerin üniversite tercihlerini, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda, meslek alanlarını tanıyarak yapabilmelerine olanak sağlamak amacıyla, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde 4, 5 ve 6 Ağustos tarihlerinde düzenlenen üniversite tercih fuarında tam kadro yerini alıyor.

Yeditepe Üniversitesi, İstanbul Tercih Fuarında, System.String[]

Üniversite tercih fuarları bu yıl, 1-2 Ağustos'ta, Ankara Anfa Altınpark; 4, 5 ve 6 Ağustos'ta, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi; 8-9 Ağustos'ta, İzmir Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi ile 11-12 Ağustos'ta, Bursa Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi'nde gerçekleştiriliyor.

Yüze yakın eğitim kurumunun katıldığı ve 50 binin üzerinde öğrencinin ağırlandığı tercih fuarlarında, Yeditepe Üniversitesi 4 yıldır bulunuyor. Bu yıl da her bir fuarda görevli olan 6 akademisyeni, 1 Eğitim Danışmanı, 1 Eğitim Uzmanı ve 2 asistan öğrencisiyle Yeditepe Üniversitesi, toplamda 72 Akademisyen, 4 Tanıtım Uzmanı, 2 Eğitim Danışmanı ve 20 asistan öğrenciden oluşan kadrosuyla tercih fuarlarında yerini alıyor.

Haber Yayın Tarihi : 02.08.2018 10:44 Kaynak: BültenlerKaza sonrası gözyaşlarına boğulan kadın sürücünün korktuğu başına gelmedi İsmail Küçükkaya, Yıldırım-İmamoğlu ortak yayınında nasıl sorular soracak? İstanbul'un göbeğinde dehşet! Sokakta yürüyen gencin suratına tiner attılar