Antalya'da Yeğeni Dövülünce Okul Bastı, Başka Çocuğu Dövdü - Son Dakika

Antalya'da Yeğeni Dövülünce Okul Bastı, Başka Çocuğu Dövdü

09.03.2015 11:19
Antalya'da Yeğeni Dövülünce Okul Bastı, Başka Çocuğu Dövdü, System.String[]

Antalya'da 2 öğrenci arasında çıkan kavgada yeğeninin dövülmesine sinirlenen özel güvenlik görevlisi 34 yaşındaki Oktay A. olayla ilgisi olmayan öğrenciyi dövdü.

Antalya'da 2 öğrenci arasında çıkan kavgada yeğeninin dövülmesine sinirlenen özel güvenlik görevlisi 34 yaşındaki Oktay A., olayla ilgisi olmayan öğrenciyi dövdü. Şüpheli hakkında soruşturma başlatıldı.

Olay, geçen cuma günü saat 10.30 sıralarında Muratpaşa İlçesi, Üçgen Mahallesi'ndeki Namık Kemal Ortaokulu'nda meydana geldi. 6'ncı sınıfta okuyan ve her ikisi de 12 yaşında olan Y.A. ile B.A.Ç. arasında kavga çıktı. Kavga sonrasında B.A.Ç., durumu özel güvenlik görevlisi akrabası Oktay A.'ya anlattı. Oktay A. da, hemen okula geldi. Üzerinde bulunan güvenlik üniforması nedeniyle kolaylıkla içeri giren A., okul bahçesinde bulunan ve yeğenini dövdüğünü sandığı 12 yaşındaki Orhan Yüksel'i tekme tokat dövmeye başladı. Orhan Yüksel'in durumu açıklamasına izin vermeyen A., dövmeye devam etti. Okulda bulunan diğer öğrenciler ve öğretmenler duruma müdahale edip Oktay A.'ya engel oldu.

Olay sonrası Orhan A. kayıplara karışırken, oğlunun dövüldüğünü öğrenen Volkan Salih Yüksel, Bahçelievler Polis Merkezi'ne giderek şikayetçi oldu. Olayın şokunu atamadığını belirten Volkan Salih Yüksel, "Koskoca adam üzerinde güvenlik üniformasıyla okul basıyor. Karşısına ilk çıkan ve olayla hiç alakası olmayan oğlumu dövüp, elini kolunu sallayarak okuldan ayrılıyor. Okul yönetimi de buna duyarsız kalıyor. Okul yönetimi 'olur böyle şeyler uzatmayın' diyerek beni geçiştirdi. Ben de bunun üzerine polise giderek şikayetçi oldum" diye konuştu.

Olayla bir ilgisi olmadığını belirten Orhan Yüksel ise "Ben sınıfta başkan yardımcısıyım. Dışarda bir gürültü vardı. Bunun için çıkmıştım. Bir anda üstüme gelen Oktay Altundaş beni dövdü. Açıklama yapmama bile fırsat vermedi" dedi.

Şikayet üzerine Oktay A. hakkında soruşturma başlatıldı. - Antalya

Antalya'da Yeğeni Dövülünce Okul Bastı, Başka Çocuğu Dövdü
Antalya'da Yeğeni Dövülünce Okul Bastı, Başka Çocuğu Dövdü

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Antalya'da Yeğeni Dövülünce Okul Bastı, Başka Çocuğu Dövdü - Son Dakika


Son Dakika

Evin içine tuvaletini yapan kedisine ceza olsun diye balkonda dayak atan adam gözaltında 00:27 Evin içine tuvaletini yapan kedisine ceza olsun diye balkonda dayak atan adam gözaltında Eyvah eyvah başımıza bir de bu çıktı! Baldırsokan artık İstanbul'da 23:44 Eyvah eyvah başımıza bir de bu çıktı! Baldırsokan artık İstanbul'da 20 yaşındaki genç, annesine ve arkadaşlarına mesaj yazıp kayalıklardan atladı 23:07 20 yaşındaki genç, annesine ve arkadaşlarına mesaj yazıp kayalıklardan atladı
Aşıların 5 gözlü yaratıklara sebep olacağını söyleyen Fatih Erbakan: Son çare TURKOVAC tercih edilebilir 22:11 Aşıların 5 gözlü yaratıklara sebep olacağını söyleyen Fatih Erbakan: Son çare TURKOVAC tercih edilebilir Van'da 20 dakika boyunca aralıksız süren yağış, esnafa zor anlar yaşattı 22:00 Van'da 20 dakika boyunca aralıksız süren yağış, esnafa zor anlar yaşattı Son ankette çarpıcı detay! HDP seçmeninin yüzde 68.9'u 21:19 Son ankette çarpıcı detay! HDP seçmeninin yüzde 68.9'u "Demirtaş'ın işaretiyle hareket ederim" cevabı verdi
Aynur Aydın'ın sütyenli pozuna dakikalar içerisinde binlerce beğeni geldi 20:08 Aynur Aydın'ın sütyenli pozuna dakikalar içerisinde binlerce beğeni geldi Ülke bu olayla çalkalanıyor! Sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek için yaşını büyük söyleyen 12 yaşındaki kız hamile kaldı 19:25 Ülke bu olayla çalkalanıyor! Sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmek için yaşını büyük söyleyen 12 yaşındaki kız hamile kaldı
Advertisement