YEKDER 8. Genel Kurulu gerçekleştirildi - Son Dakika

YEKDER 8. Genel Kurulu gerçekleştirildi

19.06.2021 19:56
YEKDER 8. Genel Kurulu gerçekleştirildi, System.String[]

Yaygın Eğitim ve Kültür Derneği (YEKDER) 8. Genel Kurulunda yönetim kurulu başkanlığına Hüseyin Türkan getirildi.

Yaygın Eğitim ve Kültür Derneği (YEKDER) 8. Genel Kurulunda yönetim kurulu başkanlığına Hüseyin Türkan getirildi.

YEKDER'den yapılan yazılı açıklamaya göre eğitimcilere, çocuklara, gençlere ve yetişkinlere yönelik özgün eğitim programları, yayınlar ile materyaller geliştiren, uygulayan ve modelleyen dernek, 8. genel kurulunu gerçekleştirdi.

Üsküdar Adile Sultan Kasrı'nda düzenlenen genel kurula üyelerin yanı sıra, derneğin çatı kuruluşu İlim Kültür Eğitim Vakfı (İLKE), Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği (İGİAD) ve İlmi Etütler Derneği (İLEM) yöneticileri kamu, yerel yönetim ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

YEKDER Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üç yıl boyunca yürüten Sedat Özgür, derneğin gündeminin her zaman eğitim olduğunu belirterek, hem eğitimciler de hem de öğrenciler için özel program ve materyaller hazırladıklarını ifade etti.

YEKDER Yönetim Kurulu Başkanlığına getirilen Hüseyin Türkan ise Özgür'e hizmetlerinden ötürü teşekkür ederek, kurumsal devamlılıktan ödün vermeden oluşturacakları yeni bir vizyonla YEKDER'i ulusal ve uluslararası alanda daha ileri bir seviyeye taşımayı hedeflediklerini kaydetti.

Genel Kurul sonucunda YEKDER'in yeni Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Türkan olurken yönetim kurulu üyeleri ise Dr. Gülsüm Pehlivan Ağırakça, Dr. Kurtuluş Öztürk, Öğretim Görevlisi Elif Konar Özkan, Muhammed Fatih Sağlam, Fatma Ekinci, Doç. Dr. Ahmet Temel ve Furkan Akkuş olarak belirlendi.

Program, hediye takdimleri ve tebriklerin ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

YEKDER 8. Genel Kurulu gerçekleştirildi
YEKDER 8. Genel Kurulu gerçekleştirildi
YEKDER 8. Genel Kurulu gerçekleştirildi

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel YEKDER 8. Genel Kurulu gerçekleştirildi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Arka Sokaklar dizisindeki aşı sahnesi tepki çekti, kısa sürede binlerce tweet atıldı 00:43 Arka Sokaklar dizisindeki aşı sahnesi tepki çekti, kısa sürede binlerce tweet atıldı Ustaların büyük hatası! Oto tamircisinde çıkan yangında 11 yaşındaki çocuk can verdi 00:23 Ustaların büyük hatası! Oto tamircisinde çıkan yangında 11 yaşındaki çocuk can verdi Tehlikeye aldırış etmeyen vatandaştan görüntülediği domuza güldüren sözler: Birader ne var ne yok 23:41 Tehlikeye aldırış etmeyen vatandaştan görüntülediği domuza güldüren sözler: Birader ne var ne yok
Yunanistan Başbakanı Miçotakis'ten Türkiye açıklaması! Zeytin dalı uzattı 23:28 Yunanistan Başbakanı Miçotakis'ten Türkiye açıklaması! Zeytin dalı uzattı Dilek canlı yayında anlattı, tüm Türkiye gözyaşları içinde izledi: Ailem beni sattıktan sonra izliyor 21:40 Dilek canlı yayında anlattı, tüm Türkiye gözyaşları içinde izledi: Ailem beni sattıktan sonra izliyor Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler'den şaşırtan aldatma itirafı 19:40 Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler'den şaşırtan aldatma itirafı
Hande Erçel'in yıllar önceki estetiksiz hali görenleri şaşırttı 18:20 Hande Erçel'in yıllar önceki estetiksiz hali görenleri şaşırttı Türkiye'nin gündemine 17:42 Türkiye'nin gündemine "Bana teşkilatın numarasını verin" sözleriyle oturan kurye beraat etti
Advertisement