Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Yekm'yi 3 Yıl Müftülük Kullanacak - Son Dakika

Yekm'yi 3 Yıl Müftülük Kullanacak

Antalya’nın Kumluca Belediyesi ile İlçe Müftülüğü arasında ‘Yunus Emre Kültür Merkezi’ni bedelsiz kullanma sözleşme protokolü imzalandı.

Yekm\'yi 3 Yıl Müftülük Kullanacak
30.03.2018 - 10:28,

Antalya'nın Kumluca Belediyesi ile İlçe Müftülüğü arasında 'Yunus Emre Kültür Merkezi'ni bedelsiz kullanma sözleşme protokolü imzalandı.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ve Kumluca Müftüsü Hacı Kahraman'ın imzaladığı protokol ile Merkez Mahallesi Fatih Sultan Mehmet parkı içinde bulunan "Yunus Emre Kültür Merkezi" 3 yıllığına Kumluca Müftülüğü tarafından kullanılacak. Kumluca Belediyesi Encümeni tarafından alınan kararlar doğrultusunda, binanın elektrik su ve bina içinde kullanılacak malzemelerin giderleri Kumluca İlçe Müftülüğü tarafından karşılanacak. Bina içinde çalışacak tüm personel giderleri de yine Kumluca Müftülüğü tarafından karşılanacak. 3 yıl sonunda Kumluca Müftülüğü kullanmak için temin ettiği demirbaş malzemeleri alma yetkisine sahip olacak. Bu merkezde düzenlenecek olan etkinlikleri Kumluca Müftülüğü koordine edecek. - ANTALYA

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Yekm'yi 3 Yıl Müftülük Kullanacak - Son Dakika


Advertisement